FOTOD │ 35 stiilinäidet, kuidas koduaed pulmapeoks sobivaks kujundada


FOTOD │ 35 stiilinäidet, kuidas koduaed pulmapeoks sobivaks kujundada
Shutterstock

Traditsiooniline Eesti moodi pulmapidu kestis vanadel aegadel lausa mitu päeva jutti ja peopaigaks sätiti enamasti kas rehealune või aidahoone. Kuigi nüüd, kus võimalusi oma erilise päeva tähistamiseks on rohkem, kui valida jõuab, on tore mõte pidada lihtsad ja armsad pulmad oma koduaias. Kogusime kokku hulga inspireerivaid lahendusi, kuidas aed tähtsaks sündmuseks eriliselt kauniks kujundada!

Kui juba suvine aiapidu ette võtta, võib ka dekoratsioonid valida võimalikult maalähedased. Siin on pilkupüüdvad lillekompositsioonid sätitud vanadesse piimamannergutesse — miks ka mitte?

Ka looduslikus võtmes lauakaunistused mõjuvad armsalt ja koduselt. Leia laual koht puidust ja naturaalsetest materjalidest kaunistuste jaoks!

Kui grillinurk tundub liiga tavaline või ilmetu, siis võta appi kangas — säti need voogavalt lae alla ja juba on ruumil teine olemus. Kui katusealune üldse puudub, on nutikas suviselt muutlikku ilma silmas pidades rentida aiapaviljon. Ka lihtsaid paviljone annab kanga abil eriliselt pidulikuks kaunistada.

Seotud lood:

Miks mitte päris julgelt ja kirkalt — ikkagi rõõmupäev!

Lahe idee — võõpa vanad teise ringi toolid mööblivärviga valgeks ja kaunista seljatoe külge kinnitatud lillekimbuga!

Vaata rohkem ideid galeriist:

LOE LISAKS:

Vaata pilte Eesti hotellide kaunimatest presidendisviitidest

FENG SHUI: Magamistuba on kahe inimese tuba — kuidas kujundada

10 nippi sisekujundajatelt — kuidas kujundada elamist nagu professionaal

ENNE JA PÄRAST │ Hämar staliniaegne korter renoveeriti säravalt helgeks