FOTOD │ Kõige soodsamad ja stiilsemad üürikorterid Eesti eri paigus

Mõisahäärberist nõukogude nostalgiani!
FOTOD │ Kõige soodsamad ja stiilsemad üürikorterid Eesti eri paigus
Foto: City24

Kui üürihinnad pealinnas aina kasvavad, siis mujal Eestis võib ajutise elamispinna leida üsnagi taskukohase hinnaga. Kõige soodsama korteri võib endale üürida Sillamäel 10 euro eest kuus, samal ajal kui Tallinnas on ka äärelinnas võimatu alla 100 eurost pinda leida. Omaette nähtust võib aga tunnistada suvepealinnas Pärnus, kus väljaspool rannahooaega pakutakse lausa Ida-Virumaa kinnisvarahindadega elamisi luksuslikes mõisahäärberites ja viisakates suvituskorterites. Lappasime kinisvarakuulutusi ja uurisime, mida põnevat saab üürida kuni 300-euro eest kuus — siit leiad mõned eredamad näited!

200-300 eurot

1-toaline korter Mustamäel (15,6 m2), 295€/kuus

Värskelt renoveeritud ja skandinaavialikus vaimus sisustatud stuudiokorter Mustamäel asub Tehnikaülikooli vahetus läheduses ning pakub mugavat ja praktilist äraolemist näiteks tudengile! Kuigi ruumi on vähe, mõjub elamine tänu nutikale mööblivalikule ja kasutatud peeglitele valgusküllaselt ja avaralt. Huvi korral vaata lähemalt SIIT.


Seotud lood:

Ühetoaline korter Pärnu rannarajoonis (28,6 m2), 250€/kuus

Hiljuti külaliskorteriteks ehitatud villa Pärnu rannarajoonis oli eelnevalt kasutusel psühhiaatriakliinikuna. Värskelt viimistletud korterid on saadaval nii esimesel kui ka teisel korrusel. Elupinnad on taskukohase hinnaga saadaval augustikuust kuni 15. juunini. Huvi korral vaata lähemalt SIIT.

Korter Kohtla-Järvel asuvas stalinistlikus majas (50 m2), 200€ /kuus

Renoveeritud korter renoveeritud majas pakub uuele elanikule mugavat äraolemist. Köögist ja vannitoast leiab kvaliteetsed Itaaliast toodud keraamilised plaadid ja korraliku sanitaartehnika Hansgrohelt ja Sanindusalt. Samuti on vannitoas põrandaküte. Ka elu- ja magamistoa viimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale. Põrandaid katab õlitatud saarepuu. Aknad ja uksed on samuti täispuidust. Huvi korral vaata lähemalt SIIT.