Vooditega varustatud kontoris võib lõunal silma looja lasta


Vooditega varustatud kontoris võib lõunal silma looja lasta
Foto: Aaron Thompson/Float Studio

Uni on meie kehale sama vajalik kui õhk ja vesi. 8-tunnise une- ja sama pika töögraafiku mõju kohta meie organismile on viimastel aastatel väga palju spekuleeritud ning paljud teadlased on veendunud, et meel on erksam, kui lubame endale iga päev ühe kosutava lõunauinaku. Sama arvamust jagab üks New Yorgis asuv büroo, kes palus arhitektidel tööruumide kõrvale projekteerida ka magamistoad.

Madratseid tootva ettevõtte Casper’i töötajad teenivad leiba tõenäoliselt maailma kõige lahedamas kontoris. Töölaudade vahele paigutatud sinised magamisasemed on kohaldatud nii mugavaks koosolekuruumiks kui ka mõnusaks pesaks, kus peale lõunasööki korraks silm looja lasta ja vastutusrikasteks tööülesanneteks energiat koguda.

Lahe disain torkab silma igal sammul. Skandinaavialiku joonega nahktoolid ja ümarad lauad viivad kontoris einestamise hoopis uuele tasemele.

Loomulikult on büroos ka korralik puhkeala — teeb ju kadedaks, eks? Kujunduse autoriks on Float arhitektid, kes said inspiratsiooni ettevõtte kontseptsioonist, mille eesmärgiks on pakkuda oma kliendile ja töötajale maksimaalselt mugavust.

Seotud lood:

Siniste spoonitud seinte vahelt leiab ka suure köögi.

Allikas: dezeen.com / Float Studio / Fotod: Aaron Thompson

LOE LISAKS:

12 taime, mis sobivad magamistuppa ja aitavad uinuda

Sisustusnõuanded: kuidas muuta pisike magamistuba avaramaks

Kuidas kujundada tervisesõbralikku ja mõnusat kodukontorit?