Tõeliselt andekas kinnisvarakuulutus: sinu uues kodus on varjuloomad, "Sõrmuste isand" ja vahune vann

 (1)
Tõeliselt andekas kinnisvarakuulutus: sinu uues kodus on varjuloomad, "Sõrmuste isand" ja vahune vann
city24.ee veebileht

Aeg-ajalt jääb silma eriline kinnisvarakuulutus — näiteks kui soovtakse müüa oma kodu, siis võib vahel lugeda lausa ilukirjanduslikust sulest sündinud mõtteid. Näiteks see siin: 1956 — sünnivad Lars von Trier, Michel Houellebecq ja sinu uus kodu Suur-Ameerika tänaval. Esinduslik klassitsistlik hoone, mille neljandal korrusel on nii hea planeeringuga korter, et ainuüksi sellele mõtlemine toob liigutuspisara silma.

Maja ees on 22 suurt puud. Kui peaks tulema apokalüpsis, siis ärkavad nad ellu nagu “Sõrmuste isandas” ja asuvad sinu kaitsele, kuna oled neid pilguga hellitanud oma kodust, mille kommunikatsioonide kapitaalremont tehti kümme aastat tagasi. Seniks kaitsevad puud sind oma võimsa koguga tänavalt tulevate liikushäälte eest.

Kui leksikonis on sõna valgusküllane, siis on seal juures just selle korteri pildid. Ka tualetis on aken. Tänavavalgustuslamp saadab oma kollased kiired õhtul WCsse. Istud seal ja õpid WC-ust lõuendina kasutades varjuloomade tegemist. Sellest oskusest saab sinu leivanumber igal peol!

Mõistagi on aken ka vannitoas. Lebad vahuses vannis nagu peategelane sensuaalsest filmist ja ootad mõnuledes kuni põliskastanid akna taga jälle roheliseks lähevad.

Seotud lood:

Köögis on suur gaasipliit. Elav tuli. Lased või pannil kuumaks ja praed kartuleid kuldseks nagu medalid, mille võitmisest sa lapsena unistasid, kuid nüüdseks oled leppinud reaalsusega…

Kui sul tekkis huvi, siis loe täisverisoonis lugu City24.ee lehelt.

LOE VEEL:

FENG SHUI │ Turvatunne sinu ümber — kuidas paigutada magamistuppa voodi

Kõige suuremad "ämbrid" sinu kodukujunduses, mida on tegelikult lihtne vältida

10 nippi sisekujundajatelt — kuidas kujundada elamist nagu professionaal