Suvine kardinamood — õhulised kangad ja voogavad mustrid


Suvine kardinamood — õhulised kangad ja voogavad mustrid
Foto: Ellos/Zara Home

Kui soovid interjööri pisut suvisemat puudutust tuua, ei ole vaja teha suuri kulutusi ega tohutuid jõupingutusi. Piisab vaid kaunitest lõikelilledest ja suviselt õhulisest kardinapaarist, mis avatud aknal tuules lehvimas pisut teistmoodi meeleolu loob.

Hooaega sobivad ideaalselt muidugi lillemustrid, taimemotiivid, kergemad ja pastelsemad toonid ja õhemad materjalid. Kui valgust on, tuleb seda kindlasti ära kasutada ja kes veel jõudnud ei ole, võib peita paksud ja tumedad talvekardinad kappi pimedamat aega ootama. Foto: Urban Outfitters

Hooaja vaieldamatuks lemmikvärviks on roheline. Interjööri on lihtsam sobitada rohelise mahedamaid variatsioone ja seda eriti juhul, kui oled eelnevalt dekoreerinud kodu rohkete toataimedega.

Foto: Ellos.se

Foto: H&M Home

Seotud lood:

Rohelise kõrval on soositud ka sinine. Kes ütles, et taimemotiivid peavad olema ainult rohelised?

Foto: Zara Home

Suvel pole patt proovida tuba kaunistada ka selliste värvidega, mida hallis sügises kipume pelgama. Kena koosluse loovad harmoneeruvad pastelsed toonid, näiteks helesinised ja korallikarva roosad.

Kui tahad tuppa eriti julge tooni tuua,võta kasutusele ka vallatutes mustrites padjapüürid. Nii ei mõju kärts kardin toas võõrkehana.

A post shared by Anina Designs (@aninadesign) on

Kindel ja turvaline valik on lihtne ja õhuline valge kardin, mida on raske ümbritsevaga mitte sobima panna. Tagasihoidliku valge kardinaga annab suviselt helgeks muuta ka väga tumeda viimistlusega interjööre.

Foto: Ellos.se

Valgesse ja helgesse interjööri sobivad imeliselt hästi ka pitskardinad.

LOE LISAKS:

FENG SHUI │ Too õigete värvide abil koju edu, rikkus ja heaolu!

Lihtne nipp, mille abil toataimed kauniks ja elujõuliseks muuta

Levinud vead, mida sisekujundajad soovitavad elamises vältida

Rõõmsalt värviküllane kodu skandinaavialikus võtmes