Nutikalt sisustatud katusekorter Uue Maailma asumis


Nutikalt sisustatud katusekorter Uue Maailma asumis
Foto: Kinnisvara24.ee

Ühest kivikoridoriga Tallinna tüüpi majast Uues Maailmas leiab mõnusalt hubase ja valgusküllase katusekorteri. Maja on mõned aastad tagasi renoveeritud ja ka väljaehitatud katusekorrus on saanud kaunilt kaasaegse välimuse.

Uut omanikku otsiv kodu võlub oma katusealuste nurkade ja põneva planeeringuga. Elamisse kuulub avar esik, elutuba-köök, kabinet, magamistuba, suur trepihall ja vannituba. Ruumi jagub ka panipaikadeks. Teisele korrusele viiva trepi alla on peidetud näiteks kaminapuud.
.

Sisustus on elamises suviselt värske ja värvikas. Valgele foonile lisavad aktsenti sinised ja rohelised toonid ja naturaalsed puitmaterjalid.

Katuseviilu alla on paigutatud pisike köök. Viilu kõrgeim punkt moodustab omanäolise ja valgusküllase aatriumi. Ka tänu rohketele akendele langeb ruumi ohtralt päevavalgust.

Esimese ja teise korruse vahele jääb mahukas riiul, mis toimib praktilise poole kõrval ka pilkupüüdva sisustuselemendina.

Ka köögist leiab hästi läbimõeldud riiuleid ja panipaiku.

Seotud lood:

Väike vannituba on lihtne, kuid funktsionaalne. Nurgakapp mahutab kõik vajaliku ja lõbusad nahksed käepidemed mõjuvad laheda detailina.

Otse katuse alla jääv ruum on küll madal, kuid leiab praktilist kasutust lastetoa- ja magamistoana.

LOE LISAKS:

FOTOD | 15 ägedat võimalust pööningu kujundamiseks

Võluv katusekorter, kus on läbi mõeldud iga ruutmeeter