Milline kristall sobib sinu tähemärgile ja kus seda kodus hoida?

 (3)
Milline kristall sobib sinu tähemärgile ja kus seda kodus hoida?
Foto: Instagram / Shutterstock

Inimeste usk kivide tervendavasse ja kaitsvasse võimesse on peaaegu sama vana kui inimkond ise. Viiteid kivimikultuse kohta leiab juba iidsetest kultuuridest — Vana-Kreekast, Vana-Roomast ja iidsest Hiinast. Ka tänapäeval levib kivide kasutusviiside kohta rohkelt uskumusi ja üha enam leiavad nad erilise koha kodudes. Vaata järele, milline on sinu väekivi ja kus seda elamises hoida tasuks!

1. Jäär, sõnn ja kaksikud

JÄÄR (20. märts — 19. aprill) — karneool

Isegi kõige sihikindlam jäär kannatab mõnikord kõhkluste ja motivatsioonipuuduse küüsis. Karneool on elujõu ja motivatsiooni taastaja ning loovuse stimuleerija. Ta annab julgust ja soodustab erutavaid kogemusi. Samuti motiveerib edule äris, aitab usaldada iseennast ja oma taju, hajutab mentaalset letargiat ja hävitab emotsionaalset negatiivsust. Ta aitab ideid ja plaane teostada ning annab füüsilist jõudu.

Kodus: Aseta karneool esikusse nähtavale kohale, tuletamaks meelde, et julgus on edu võti!

SÕNN (19. aprill — 20. mai) — kivistunud puit

Sõnni vankumatu meel, kaine mõistus järjepidevus aitavad tal elus üpriski lihtalt saavutada rahu ja armastust. Tema praktilise loomusega sobitub hästi miljoneid aastaid vana fossiil — kivistunud puit, mis sümboliseerib sümboliseerib looduslikku sidet ürgse tarkuse ja minevikuga. Paljude uskumuste kohaselt pikendab see kristall eluiga ja aitab toime tulla stressiga. Ta lisab oma kandjale elujõudu, enesekindlust ja vastupidavust.

Seotud lood:

Kodus: Sõnni kodurahu tagab elamise kõige sotsiaalsemasse ruumi ehk kööki või söögituppa asetatud kivistunud puit.

KAKSIKUD (22. mai — 21. juuni) — labradoriit

Püsimatud ja kahepaiksed kaksikud, kes mõjuvad tihti eneselegi ootamatult ja ettearvamatult, saavad tuge ja väge tasakaalustavalt labradoriidilt. Labradoriit on suurepärane mõtluskivi, mis aitab inimesel oma sisemist häält paremini kuulda. Lisaks parandab kivi tähelepanu ja keskendumisvõi­met ning aitab pikemat aega väsimata töötada. Üleväsimuse korral aitab ta energia jälle tasakaalu viia.

Kodus: Paiguta kivi kodu keskpunkti, näiteks elutoa kohvilauale. Nii toidab kivi kogu elamist tasakaalustava energiaga.