Kõige kallimad ja soodsamad üürikodud: Weekend festival tõstab majutushinnad Pärnus mitmekordseks


Kõige kallimad ja soodsamad üürikodud: Weekend festival tõstab majutushinnad Pärnus mitmekordseks
Fotod: Airbnb.com

Augusti alguses Pärnus toimuv Weekend festival võõrustab kolme päeva jooksul rohkem külastajaid, kui on rahulikus kuurortlinnas elanikke või ööbimispinda. Suur nõudlus üürikorterite ja hotellide järele on toonud kaasa põneva olukorra, kus ööbimispaikadeks on muudetud nii kaubikud kui ka kuurialused. Ööbimine kalleimal majutuspinnal läheb suvitajale maksma aga lausa 1000 eurot.

Majutusportaali Airbnb andmetel maksab öö Pärnu või selle lähimbruses asuvas üürikorteris festivali ajal keskmiselt 243 eurot, nädal hiljem aga vaid 83 eurot. Kõige kallim vaba üüripind on praegu saadaval hinnaga 1000 eurot/öö ja pakub mugavat äraolemist kuni kuuele inimesele. Rannarajoonis asuv korter sisaldab suurt kööki ja kahte magamistuba. Vaata lähemalt SIIT.

Poole soodsamalt (500 eurot/öö) on võimalik festivali ajal üürida romantilise hõnguga 100-ruutmeetrine korter 19. sajandil rajatud ajaloolises puitmajas. Vaata lähemalt SIIT.

Seotud lood:

Kes soovib teistmoodi majutuselamust, võib näiteks katsetada ööbimist magamistoaks kohandatud kaubikus, mille lubab omanik parkida just täpselt sinna, kuhu öömajaline soovib. Öö eest eksklusiivses õlleautos tuleb välja käia vaid 69 eurot, mis on ühtlasi soodsaim majutuspakkumine antud perioodil. Vaata lähemalt SIIT.

Hotellidest, hostelitest ja külalistemajadest pakub hetkel soodsaimat voodikohta Budget hostel, kus saab üheks ööks rentida voodi jagatud magamistoas 80 euro eest. Ilma pesemisvõimaluseta toa eest Vingi külalistemajas tuleb välja käia 120 eurot. Enamik hotellitube on linnas praeguseks juba välja müüdud. Kõige kallim saadaolev hotellituba maksab Tervise Paradiisis 347 eurot ja sisaldab lisaks eksklusiivsele merevaatega rõdule hommikusööki.

Kui sa pole festivalile minemas, siis sisustusideid saab neist rendielamistest küll.

LOE LISAKS:

FOTOD │ Vaata, millised on Pärnu rannarajooni kõige kaunimad ja kallimad kodud

Vaata pilte Eesti hotellide kaunimatest presidendisviitidest

VANAD FOTOD │ Möödunud aegade kõige põnevamad suvilad ja suvitusvillad

VANAD FOTOD │ tuntud Eesti arhitektuuripärlid, mida enam olemas ei ole