Kahel korrusel kulgev kodu roosas majas


Kahel korrusel kulgev kodu roosas majas
Fantastic Frank

See mõnusalt roosa maja peidab endas ühte lahedat elamist, mis kulgeb läbi kahe korruse. Siin on ka avar rõdu, mis soojal ajal kutsub aega veetma. Kõige selle juurde käivad veel puuküttega kamin ja kõrged laed. Stockholmist poole tunni autosõidu kaugusel asuvasse 80ruutmeetrisesse kolmetoalisse korterisse mahub uskumatult palju ägedat sisekujundust. Astume sisse!

Elamise alumisel korrusel on ruumi 50 ruutmeetrit. Terves korteris annavad sooja ja koduse tunde edasi mitmed nüansid: puitpõrandad, kamin, hoolikalt valitud sisustuselemendid.

Omanikud on näinud palju vaeva, et vanasse majja saaks kena kodu. See tähendab kvaliteetseid materjale, maitsekat interjöörikujundust ja osaliselt ka vana säilitamist. Näiteks on siin kena vana trepp, mis viib elamise teisele korrusele.

Avatud planeeringuga köögist-elutoast pääseb rõdule, kust avanevad vaated õdusasse hoovi ja loodusele. Päike paistab siin varahommikust kuni õhtuni.

Köögikapid on valmistatud Noblessas — kappidel-sahtlitel on stiilsed nahast käepidemed. Töötasapind on pärit Puustellist. Elutuppa paistab päikesevalgus kolmest aknast.

Seotud lood:

Vannituba on stiilslt tagasihoidlik. Siia on valitud hallikasbeežid seina- ja põrandaplaadid.

Mööda kaunist valget treppi pääseb teisele korrusele.

Õlemisel korrusel asuvas magamistoas on pilgupüüdjaks ümmargune aken. Katuseaknad lisavad paraja annuse põnevust.

Teisel korrusel annab sooja puuküttega kamin.

Lapse tuba on lapselikult rõõmsates toonides ja lihtsa joonega kujundatud.

Kogu elamise seob kauniks tervikuks mõnusalt skandinaaviapärane stiil, kus on just parasjagu värve ja lahedad detailid lisavad iseloomu.

Allikas. Fantastic Frank

LOE VEEL:

Väike, kuid väga nutikalt lahendatud kodu

Eestlase kodu Taanis: Taaskasutus on moes ja valged seinad peavad olema

Pärl saare peal — merest ümbritsetud kodu

ENNE JA PÄRAST: Hingega renoveeritud korter nõukogudeaegses kortermajas