FOTOD | Värvikas katusekorter beežides toonides


FOTOD | Värvikas katusekorter beežides toonides
Foto: Alvhem.com

Sisekujundus on loominguline protsess, kus kõik oma fantaasiad mängu panna ning beež ei tundu alati just kõige loovam ega ahvatlevam valik. Siiski on võimalik ainult liivakarva põhitoone kasutades kujundada tõeliselt omanäolise karakteriga kodu. Ühe suurepärase näite leidsime Göteborgist!

Katusekorrustel, kus ruumi vähem, kipub tihti ka valgust nappima ja üldiselt soovitavad sisekujundajad sellistes oludes otsustada turvalise valge kasuks. Hea tulemuse võib aga saavutada ka siis, kui meisterlikult teisi värve kasutada. Selle korteri sisekujunduse võtmeks on puhas koloriit — kogu sisustus põhineb väga selgetel ja konkreetsetel toonidel, millega on püütud hoida puhast ja tasakaalukat joont. Kreemika beeži toovad läbi kontrastide kenasti esile särav valge ja sügav tumepruun.

Pisut särtsakama noodi lisavad üldisesse mahedasse fooni üksikud aksessuaarid — pildid, diivanipadjad, vaasid ja teised pisidetailid.

Puhas valge köök lisab ruumile värskust ja modernset joont.

Magamistuba paistab silma lisaks meeli paitavale värvivalikule ka nutikate sisseehitatud riiulitega. Mõnikord on just ise tehtud lihtsad asjad need kõige lahedamad!

Seotud lood:

Voodi jalutsisse on sisse seatud mugav kodukontor. Mõnusalt maalähedast nooti annab vana puidust kirjutuslaud.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST │ Katusekorter Lasnamäel sai kahe nädalaga uue ja kauni välimuse

FOTOD | Põhjamaises võtmes kujundatud ühetoaline katusekorter