FOTOD │ Vaata skandinaavialikus võtmes kujundatud luksuskorterit Marbellas


FOTOD │ Vaata skandinaavialikus võtmes kujundatud luksuskorterit Marbellas
Foto: Uusmaa Kinnisvarabüroo

Kui suve kiire kulg ja peatselt saabuv sügis valmistavad muret, siis on sobiv aeg unistada soojadest maadest ja palmirandadest, kuhu talveks peitu pugeda. Ja kui võimalusi on, siis miks mitte seada end sisse näiteks Marbellasse. Leidsime Kinnisvara24.ee portaalist ühe omanäoliselt luksusliku elamise, kus kohtuvad karge skandinaavialik stiil ja lõunamaine eksootika.

Kolme magamistoaga ridaelamukorter Marbella hinnatud La Cartuja de Golf kompleksis laiub 193-ruutmeetril. Korterelamu juurde kuulub kolm basseini, tenniseväljak ja ööpäevaringne valve.

Korter on värskelt renoveeritud ja sisustatud skandinaavia stiilis. Korter müüakse kogu sisustusega.

Jahedamatel päevadel, mida küll aastas just kuigi palju ette ei tule, aitab toasooja ja meeleolu luua kamin. Korter paistab silma ka nutikate lahenduste poolest — näiteks on kamina kõrval asuvasse nišikesse sisse seatud pisike ja armas kodukontor.

Elutuba on köögist eraldatud suure köögisaarega. Istumiskohti jagub piisavalt ka suuremale seltskonnale. Avar köök vastab ka nõudlikumale kodus kokkajale.

Seotud lood:

Magamistoad on mõnusalt helged ja valgusküllased ning sisustuses kohtuvad skandinaavialik kargus ja lõunamaa rannikule omane värskus. Domineerivad valged ja heledad taevasinised toonid.

Ühes magamistoas on garderoobikappide vahele mahutatud pisike kirjutuslaud, kus puhkamisele ja rannaelule vahelduseks ka pisut töisemate asjadega tegeleda.

Suure ja luksusliku elamise juurde kuulub loomulikult ka täisväärtuslik terrass, kus päikest võtta või einestada.

Koduõues saab basseinis sulistada või tennist mängida.

Vaata rohkem pilte galeriist:

LOE LISAKS:
FOTOD │ Vaata pilte ligi miljon eurot maksvast Kalamaja korterist

FOTOD | Vaata, millised on Eesti suuremate linnade kõige kallimad müügis olevad korterid

ENNE JA PÄRAST │ Katusekorter Lasnamäel sai kahe nädalaga uue ja kauni välimuse