FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat "kaasasliikuvat" suvekodu


FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat "kaasasliikuvat" suvekodu
Foto: Kollaaž

Suvekodu puhul ei ole peamine mitte selle suurus, vaid mugavus ja praktilisus ning loomulikult idülliline asukoht. Need kolm moodsat ja erilist suvilat hiilgavad laheda ning läbimõeldud arhitektuuriga ja mis peamine — neid on võimalik veeretada just sinna, kuhu parasjagu süda kutsub! Kas poleks tore mõne sellisega mööda suvist Eestimaad ringi vurada?

1. Väike kodu suure terrassi, kamina ja stiilse vannitoaga

Kodu ratastel ei pea olema pisike ja kitsas treiler, kus vaevu liikuma mahub. See elamine paistab lisaks avaratele eluruumidele silma ka mõnusa terrassiga, mis teeb silmad ette nii mõnelegi “päris” kodule.

Interjöör on kujundatud mõnusalt maalähedases stiilis — seinad on kaetud puitlaudisega ja tube eraldavad üksteisest praktilised ja ruumisäästlikud aidaustest inspireeritud lükanduksed.

Et ruumi jaguks nii valgust kui ka avarust, on arhitektid maja projekteerides olnud akendega helded.

Aknad on ka lae alla ehitatud pisikesel magamistoal — õueruumi asemel on nad aga avatud hoopis elutuppa, kus valgusest puudust ei tule.

Seotud lood:

Luksuslik punkt perfektsele suvilale on loomulikult mugav vannituba. Põhjamaises stiilis viimistlust rikastab suur katuseaken, kust on dušši võttes tore pilvi lugeda. Majast ei puudu ka hubane kamin, mille ees jahedamaid suvepäevi nautida.

Fotod: tinyheirloom.com