FOTOD | 10 üliminimalistlikku vannituba, mis tõestavad, et vähem on rohkem!


FOTOD | 10 üliminimalistlikku vannituba, mis tõestavad, et vähem on rohkem!
Foto: Kollaaž

Nendes täiuslikult lihtsates vannitubades valitseb alati kord, sest üleliigseteks asjadeks ja segaduseks lihtsalt ruumi ei olegi. Askeetlikku esteetikat järgivas koduspaas, kus materjale ja detaile on nii vähe kui võimalik, puhkab nii silm kui ka meel.

Malbelt halli ja valgega dekoeeritud vannitoas on mulje tühjusest lõhutud ühe silmatorkava detailiga, milleks on vasekarva valamu.

Foto: MWAI arhitektuuribüroo

Selles kodus pole paljuks peetud üleüldse värvidest loobuda. 100% valges vannitoas koondub tähelepanu laheda disainiga vannile ja valgeks värvitud puupakule.

Foto: StudioFour

Lihtne interjöör, mida rikastavad lihtsad, kuid efektsed elemendid — mustast metallist alus valamule ja lõbus punane veekraan.

Foto: Mayaan Zuzman Interior Design

Valget ruumi aitavad täita geomeetrilised vormid ja kaks tasapinda — triibuline põrandakivi kõrgemal ja elegantne kalasabaparkett madalamal.

Seotud lood:

Foto: Antonia Reif

Miks mitte proovida vannitoas ka pisut teistsuguseid materjale — näiteks vaseplaate ja peensuseni lihvitud betooni.

Foto: Stonewood Design

Helgelt valges vannitoas loovad aktsenti tilgakujulised valgustid. Rõõmsamat varjundit lisab Portugali päritolu virsikukarva marmor.

Foto: rar. studio

Pööningukorrusele ehitatud vannituba asetseb eraldiseisvas valges kuubis. Tänu valgele värvile jagub nii valgust kui õhulisust.

Foto: Five AM

Kui elamist ümbritsevad suurepärased vaated, tuleb seda igal juhul ära kasutada. Lihtsa ruumi taustal hakkab domineerima mitte ruum ise, vaid hoopis aknast avanev vaade.

Foto: John Pawson

Vaadet vannitoast võib nautida ka teistmoodi. Siin on aken toodud põrandale võimalikult lähedale.

Foto: Aires Mateus

Mitte kõik minimalistlikud ruumid ei pea ilmtingimata särama valgest. Siin on kombineeritud puitmaterjale ja betooni, aktsendiks särtsakad sirmid.

Foto: Hanna Maring

Kui sulgi on kodus tervikliku kujundusega inspireeriv vannituba, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel kategoorias VANNITUBA. Võitja selgub rahvahääletusel juunikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Vanniga või vannita? Kolm vannituba enne ja pärast vanni eemaldamist

FENG SHUI: Imeline vannituba — vesi on raha, rikkus, heaolu…

Sisustusnõuanded: millised värvid sobivad kööki, millised elu- ja magamistuppa

FOTOD: 15 vannituba — head lahendused ja stiilsed kujundused!