FOTOVÕISTLUS │ Nooruslikult julge elamine


moodnekodu aasta auhinnad 2017
moodnekodu aasta auhinnad 2017Nooruslikult julge elamine

Siinses magamistoas oli omanik kindel selles, et riidekappi ei tule. Ainult kummut ja stange. Magamistoa teise otsas tekkis ideaalne töölaua koht, kuna toas on 2,5 m kõrgused aknad ja tegu on päiksepoolse korteriga. Võimalus oli ka luua hobinurk kööginurgas - elamisse kolides oli soov teha enda kogutud ja kokkupandud mudelite väljapanek.

Esik on kokku pandud mööblist, mis ei pärine poest ja on seega üsna ainulaadne. Magamistoas oli soov hoida elutoaga võrreldes tühjemat joont. See tähendab, et filmid, plaadid, raamatud ja pildid jääksid elutuppa. Lemmiknurgas on koos pere lemmikfilmid, raamatud, plaadid ja postrid.


moodnekodu aasta auhinnad 2017 fotovõistluse peaauhinna, 2000-eurose moodsalt klassikalise joonega aiamaja on välja pannud Nordikwood. Peaauhinna võitja selgitab välja žürii. Auhinnafond on kokku 6200 eurot.

Pilte saab kuni 29.10 saata kategooriates: vannituba, elutuba, magamistuba, köök, eramu/korter/suvekodu või nutikas kodulahendus. Selgub ka rahva lemmik, kelle saab valida moodnekodu.ee Facebooki lehel. Osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Seotud lood:

Vajadusel külastab žürii kodusid ja põnevamatest kodudest ilmuvad lood moodnekodu.ee veebilehes või printväljaandes.

Eramu/korteri/suvekodu kategoorias osalevad:

Katergooriate peaauhinnad

KÖÖK, auhind Arens Mööbel 1000 € kinkekaart (võitja selgub rahvahääletusel)

VANNITUBA, auhind Balteco 500 € kinkekaart (võitja selgub rahvahääletusel)

NUTIKAS KODU, auhind Light24.ee 500 € kinkekaart (võitja selgub rahvahääletusel)

ELUTUBA, auhind ELKE Mööbel 350 € kinkekaart (võitja selgub rahvahääletusel)

MAGAMISTUBA, auhind Delux 'lt Bentley teki-padja komplekt 568 € väärtuses (võitja selgub rahvahääletusel)

* MAGAMISTOA lisaauhind Nepsie lemmik, auhind 499 € väärtuses madrats

Rahva lemmik, auhind Ekspress Meedia VIP pakett üheks aastaks

Kategooriate seni võidetud vaheauhinnad

Köögi kategooria vaheauhind 500-eurone Arens Mööbli kinkekaart läks Ülenurme, vannitoa kategooria vaheauhind 250-eurone Balteco kinkekaart Pärnusse, nutika kodulahenduse vaheauhind 150-eurone Light24.ee kinkekaart läks Keityle, elutoa auhinna, 150-eurose Elke Mööbli kinkekaardi sai Katrina ja helesinise ja hästi läbi mõeldud magamistoa omanik Kristel sai oma kaunilt kujundatud toa eest vaheauhinnaks Deluxi 199-eurose Ergo teki-padjakomplekti.