"Meie pühadekaunistused on lihtsad ja hubased. Traditsiooniliselt tuuakse tuppa kuusk, värvid on aga tänavu vahetunud jõuludele omasemaks. Kehtib põhimõte, et vähem on parasjagu ning lihtsuses peitub võlu. Oleme püüdnud tuppa tuua rohkem soojust, kuid samal ajal pidanud silmas, et kõikidel elanikel oleks seejuures ohutu. Õues oleme soovinud palju valgust luua, kuna pühad jäävad väga pimedale ajale. Ja põnnilgi on huvitav jälgida, kuidas tuul valgustatud okstega mängib ning ka endal on silmale kena vaadata. Oluline on hoolida oma lähedastest veel rohkem ja mitte ainult inimestest vaid ka loomadest enda ümber," kirjutab oma pühaderüüs kodust ja aiast Triin.

Osale samuti konkursil "Pühad minu kodus 2019". Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 2-6 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ja mis on teie peres pühade juures oluline. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata 17.12.2019-1.01.2020

Konkursi tingimused:

  • Pildistatav ruum peab olema puhas ja korras.
  • Ootame pilte, millel on pühadeks kaunistatud kodune interjöör või koduaed.
  • Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte edaspidi artiklite juures ja Moodne Kodu paberväljaandes, viidates autorile.


Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 02.01-06.01.2020 ja auhinna, Iittala komplekti võitja selgub 7.01.2020. Võitja selgitamisel läheb arvesse hääletuse tulemus ehk võitja valivad lugejad — kõige enam hääli saanud kodu omanik on võitja!

Mõnusat pühade jäädvustamist!

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.