Fotovõistluse “Pühad minu kodus 2018“ võitja on selgunud!


Fotovõistluse “Pühad minu kodus 2018“ võitja on selgunud!
Foto: Shutterstock

Meie pühadeaegsele fotovõistlusele saabus väga palju kauneid, isikupäraseid ja inspireerivaid pilte pühadeks kaunistatud kodudest. Rahvahääletusel osales kokku 37 finalisti. Moodnekodu.ee ja Dekor.ee lugejate häälte põhjal on selgunud fotovõistluse võitja ja ühtlasi Iittala 254-eurose komplekti õnnelik omanik — palju õnne Delia!

Hääletus kestis kahes sisustusportaalis kolme päeva vältel ja oma hääle andsid kokku 837 lugejat. Kõige rohkem hääli kogus fotovõistlusel Delia, kes on oma elamise sisustanud võluvalt romantilises maalähedases stiilis. Oma pühaderüüs kodu kohta kirjutas Delia nii: “Et pühade üks eesmärk ongi aasta kõige pimedam aeg tulede, küünalde ja kaminasoojusega üle elada, siis on rõhk hubasust loovatel detailidel. Ka lauakaunistused on valitud võimalikult naturaalsed ja maalähedased ning nende tegemiseks on kasutatud käbisid.”

Vaata pilte Delia kodust klikkides galeriil:

Kõikide finalistidega saad tutvuda SIIN.

  • Iittala võluvasse Seablue komplekti kuulub ikooniline Alvar Aalto vaas ja kauss, Heikki Orvola disainitud Kivi seeria küünlahoidja ja Aino Aalto disainitud neli imekaunist joogiklaasi. Komplekti väärtus on kokku 254 eurot.