Kuidas luua asjalik, maitsekas ja isikupärane koolitüdruku tuba? Kuidas teha seda lihtsate vahendite ja ajakuluga? Oleme välja valinud mõne vahva idee.

Koolitüdruu tuba olgu äge

Noore neiu tuba peab olema esinduslik. Koolieas peegeldab tuba juba lapse enda iseloomu, mitte vaid vanemate dekoreerimisoskust. On oluline, et lapsed saaksid ennast oma toas vabalt väljendada. Julgustagem siis nende loovust, pakkudes välja ebatavalisi ideid ja lastes neil endil sisustuses kaasa rääkida. Lapse tuba on tema päris oma väike maailm, seal ei tohiks olla liiga palju piiranguid.

Värv on kõige efektiivsem ja taskukohasem sisustuselement, millega annab korda saata imesid. Lõputus valikus võiks vanem olla soovitaja, aga otsustamine jäägu siiski toa omanikule.

View this post on Instagram

A post shared by Ana Beatriz Rondon (@anarondon_arquitetura) on Mar 24, 2019 at 2:14pm PDT
View this post on Instagram

A post shared by Teu Look do Dia (@teulookdodia) on Mar 23, 2019 at 8:21pm PDT

Tähtsaim sisustuselement — peegel

Tütarlapsele tuba kujundades ei saa üle ega ümber peeglist. Peegel peab toas olema ja mida suurem, seda parem. Peegli abil saab kitsale toale avarust anda ning nurka paigutatuna muudab peegel toa märksa hubasamaks. Tasub proovida! Lisaks saate lasta peegliklaasi paraja kuju ja suurusega lõigata ning meelepäraselt raamida.

View this post on Instagram

A post shared by Little Designerettes (@littledesignerettes) on Mar 13, 2019 at 1:53am PDT

Sahtlitega peeglilaud on väga praktiline. Pealegi näeb see ilus välja ja muudab toa palju elegantsemaks. Kui aga ruumi napib, saab mõistliku peeglilaua lihtsa seinariiuli abil lahendada.

View this post on Instagram

A post shared by Sara (@homewiththeholts) on Mar 17, 2019 at 2:03pm PDT

Loominguline ja isnpireeriv töölaud

Kui öeldakse, et mäng on lapse kõige tähtsam töö, siis näib, et kooli minnes saab tähtsamaks õppimine. Seega on väga oluline, et ka kodune keskkond soodustaks koolitööle keskendumist.

View this post on Instagram

A post shared by Monika (@monique_interiors) on Mar 22, 2019 at 3:51am PDT

Ideaalne kirjutuslaua paigustus näeb ette vaadet aknast välja või vähemalt üle ruumi. On hea, kui õppides saab vahel silmi puhata ning kaugusse vaadata. Ruumipuudusel peame aga tihti kirjutuslaua vastu seina paigutama. Sellisel juhul aitab igava seina dekoreerimine põnevaks. Pange seinale korgist või muust pehmest materjalist tahvel, millele meelepäraseid fotosid, meeldetuletusi ja muud toredat kinnitada. Inspireerivad ideetahvlid teevad õppimise palju meeldivamaks ja laps saab neid oma äranägemise järgi alati ümber kujundada.

View this post on Instagram

A post shared by Ersin ALAY (@ersin.alay) on Mar 20, 2019 at 1:26am PDT

Tüll ja haldjatulukesed

Romantiline stiil on moes igas vanuses. Oleme välja otsinud kõige lihtsama viisi, kuidas tütarlapse toale soodsate vahenditega haldjalikku vunki anda. Vaja läheb vaid heledat kardinatülli, rõngast, mille külge kangas kinnitada, niiti, nõela ning konksu, millega kardin lakke kinnitada. Kõik tarvikud on saadaval hästi varustatud kangapoodides. Haldjatulukesed on meil kõigil ju jõuludest alles.

View this post on Instagram

A post shared by Annsophie 🙋‍♀️ (@annsophievisby) on Mar 6, 2019 at 10:42pm PST
View this post on Instagram

A post shared by decor (@kitchen_home_1) on Mar 19, 2019 at 12:02am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Marie-Pier 🌿 (@plumepompon) on Mar 18, 2019 at 5:34pm PDT

Tuled on popid

Tuled on populaarsed. Need loovad isikupära ja meeleolu, pakkudes lõputuid dekoreerimisvõimalusi. On võimalik osta nii valmis kujul valgusteid kui ka LED-kaablit, millest ise meelepärane valgusti valmistada.

View this post on Instagram

A post shared by Sweet Pea (@sweet.peas.co) on Mar 17, 2019 at 9:44am PDT

Võib katsetada ka neoovärvides tulukestega, aga siin tuleb jälgida, et liiale ei lähe.

Võluvsalt lihtsad seinamustrid

Alati võluv Skandinaavia stiil köidab oma puhtuse ja korrapäraga. Lastetuppa sobivad karged minimalistlikud seinamustrid oma lihtsuses hästi.

View this post on Instagram

A post shared by Casey | Between White Houses (@betweenwhitehouses) on Mar 11, 2019 at 5:30am PDT
View this post on Instagram

A post shared by Nursery and kid's room decor (@nukkodesign) on Mar 5, 2019 at 12:05pm PST


Allikas: stencilit.co

LOE VEEL: