"MEIE KODU 2018" | Helge ja põhjamaine lastetuba nõukaaegses paneelmajas


"MEIE KODU 2018" | Helge ja põhjamaine lastetuba nõukaaegses paneelmajas
Foto: Meie Kodu 2018

Kaerepere alevikus oma kodu sisse seadnud Nele on kogu elamise kujundanud armsalt romantilises ja skandinaavialikus maakodu-stiilis ja seda olenemata asjaolust, et korter asub lihtsas nõukogudeaegses paneelmajas. Üheks suurimaks väljakutseks saigi lastetoa kujundamine, sest seda sisustades tuli endale kogu aeg teadvustada, et tegemist on pisikese poisslapsega, kelle tuba ei tasu liiga romantiliseks muuta.

Et ruum peaks olema siiski toa peremehe nägu, otsustati, et sitsi ja satsi lapse tuppa palju ei tule, kuid tuba peab saama selline, et haakuks ülejäänud korteriga. Nii võeti kasutusele mahedad toonid ja mööbel värviti valgeks. Nagu ka ülejäänud elamises, pärineb lõviosa asju taaskasutusest. Arvukate mänguasjade ladustamiseks kasutati hoiukastidena ära vanu kohvreid, mis on ka omaette sisustuselemendiks.

Vaata ka teisi konkursile laekunud lastetube:

Lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletusel oktoobrikuus ja pilte saab saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 €.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

“MEIE KODU 2018” | Maakodu stiilis romantiline elamine paneelmajas