FOTOD | Vaata arhitektide liidu aastapreemiate nominente ja anna hääl oma lemmikule!

Hääletus kestab kuni 04.12 kell 23:59!
FOTOD | Vaata arhitektide liidu aastapreemiate nominente ja anna hääl oma lemmikule!
Foto: Kollaaž

Peagi jagatakse Eesti arhitektuuripreemiaid — sisearhitektide liidu, arhitektide liidu, maastikuarhitektide liidu ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuripreemiate laureaadid kuulutatakse välja 6. detsembril. Siin on arhitektide liidu nominendid, kelle seast saad valida oma lemmiku. Kõige enam hääli saanud objekt saab publiku lemmiku tiitli.

1. ELERINGI PEAHOONE 


Autor: Karli Luik (Molumba); kaasautorid Martin McLean (Molumba) ja Kaidi Poobus-Sopp (Novarc) 

Sisearhitekt: Eeva Masso (Eeoo Stuudio) 

Maastikuarhitekt: Martin Allik 

Tellija: Elering 

Ehitaja: Oma Ehitaja 


2. KORTERELAMU TARTUS

Arhitektid: Ralf Lõoke, Maarja Kask, Helin Vahter, Ragnar Põllukivi / Salto AB 

Tellija: Vallikraavi Kinnisvara 

Ehitaja: Rand ja Tuulberg

3. A. M. LUTHERI MÖÖBLIVABRIKU MASINASAALI REKONSTRUEERIMINE

Arhitektuur, avaliku ala ja büroode sisearhitektuur: Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi, Liis Voksepp, Marianna Zvereva, Anna Endrikson, Jüri Nigulas, Andres Ristov, Sander Treijar / Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur 

Kohvik, näituseala, istumisalade sisearhitektuur: Kadri Tamme / Kadri Tamme Sisearhitektuur 

Konstruktsioonid: Maari Idnurm, Merith Auksmann / Ekspertiis ja projekt
Tellija: Lutheri Ärimaja


Seotud lood:

4. VASTSELIINA PIISKOPILINNUSE PALVERÄNNUMAJA

Autorid: Toomas Adrikorn, Margit Argus, Margit Aule, Kaiko Kerdmann, Laura Ojala / KAOS Arhitektid

Konstruktsioonid: Constructive 

Tellija: Vastseliina Piiskopilinnuse Sihtasutus
Ehitaja: Eviko

5. RAPLA RIIGIGÜMNAASIUM

Loe veel


Arhitektuur: Ralf Lõoke, Maarja Kask, Andro Mänd, Kaisa Simon / Salto AB

Sisearhitektuur: Pille Lausmäe, Kerli Lepp / Pille Lausmäe SAB

Tellija: Riigi Kinnisvara 

Ehitaja: Ehitus5ECO 


6. TARTU MART REINIKU KOOLI STAADIONIHOONE 


Arhitektuur:Tõnis Arjus ja UNStudio 

Tellija: Tartu Linnavalitsus
Ehitaja: Embach Ehitus 

Arhitektuursed sõlmed: ENAR Envolventes 

Konstruktiivne osa: Ivo Roolaht / Roolaht ja Partnerid 


7. SUVILA MURASTES

Arhitektid: Joel Kopli, Koit Ojaliiv, Rene Sauemägi / KUU Arhitektid 

Sisearhitekt: Aet Piel / Aet Piel Disain
Tellija: Eraklient 

Ehitaja: Loodesystem


8. INSTALLATSIOON TOOTEM

Punase jõe jäärada, „Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice“ installatsioonifestival Kanadas Winnipegis

Autorid: Aet Ader, Mari Hunt, Zane Kalnina, Kadri Klementi, Nele Šverns, Karin Tõugu / arhitektuuribüroo b210
Insener: Egon Kivi, Sputnik Architecture 

Tellija: The Forks Renewal Corporation 

Ehitaja: The Forks Renewal Corporation

NB! Ära unusta valida ka Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali aastapreemiate nominentide seast oma lemmikut! Rahvahääletus kestab kõikides kategooriates kuni 4.12 kell 23:59.

FOTOD | Vaata maastikuarhitektide liidu aastapreemiate nominente ja anna hääl oma lemmikule!

FOTOD | Vaata, kes on Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali aastapreemiate nominendid 2018 ja vali oma lemmik!

FOTOD | Vaata sisearhitektide liidu aastapreemiate nominente ja vali oma lemmik!

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare