FOTOD | Vaata sisearhitektide liidu aastapreemiate nominente ja vali oma lemmik!

 (1)
Hääletus kestab kuni 04.12 kell 23:59!
FOTOD | Vaata sisearhitektide liidu aastapreemiate nominente ja vali oma lemmik!
Foto: Kollaaž

Peagi jagatakse Eesti arhitektuuripreemiaid — sisearhitektide liidu, arhitektide liidu, maastikuarhitektide liidu ja Eesti Kultuurkapitali laureaadid kuulutatakse välja 6. detsembril. Siin on sisearhitektide liidu nominendid, kelle seast saad valida oma lemmiku. Kõige enam hääli saanud objekt saab publiku lemmiku tiitli.

Tutvu 22 nominendiga ja seejärel saad allpool anda oma hääle!

1. Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseumi kinosaal

AUTORID: Kariina-Kristiina Kaufmann, Kadi Karmann, Peeter Klaas, Ville Lausmäe (VL sisearhitektuur)
ARHITEKTUUR: Anto Savi, Margus Soonets, Jürgen Lepper, Maiu Hirtentreu (BOA Arhitektid)
AKUSTIKA: Marko Ründva, Gerda Kaasik (Akukon)
TELLIJA: Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseum
EHITAJA: Kaido Kann, Eggert Kalmo, Fredy Maalt (OMA Ehitaja)

2. Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseumi püsiekspositsioon

AUTORID: Tarmo Piirmets, kaasa töötasid Inna Fleišer, Jekaterina Zakilova
ARHITEKTUUR: Anto Savi, Margus Soonets, Jürgen Lepper, Maiu Hirtentreu (BOA Arhitektid)
TELLIJA: Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseum
EHITAJA: Virko Vähi (Riksen)

3. Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe loss

Seotud lood:

AUTORID: Raili Paling, Kadri Kaldam, Kärt Loopalu (KOKO arhitektid)
ARHITEKTUUR: Raivo Kotov, Olga Batuhtina, Alo Sidorov, Andrus Kõresaar (KOKO arhitektid)
MAASTIKUARHITEKTUUR: Eleriin Tekko
PROJEKTIJUHT: Jaanus Männik
TELLIJA: Eesti Ajaloomuuseum
EHITAJA: Oma Ehitaja

4. Eesti Euroopa Liidu nõukogu eesistumise ruumid Tallinnas Kultuurikatlas, Brüsselis Justus Lipsiuse, Europa hoones ja Eesti esinduses

AUTORID: Tüüne-Kristin Vaikla, Urmo Vaikla (Vaikla Stuudio), Mikk Meelak (Platvorm); kaasa töötasid Ann Mirjam Vaikla, Kaia Tungal, Kadri Tikerpuu, Elo-Liis Parmas (Vaikla Stuudio), Raul Kalvo, Marti Kaljuve, Mikk Pärast, Andreas Wagner, Agnes Ratas (Platvorm)
TELLIJA: Riigikantselei

5. Eramu Kakumäel

Loe veel

AUTORID: Rasmus Tamme, Kristina Oolu, Karolin Kõll, Janika Verzun (ARS Projekt)
ARHITEKTUUR: ARS Projekt
ERITELLIMUSMÖÖBEL: Argo Mööbel
TELLIJA: Eraisik
EHITAJA: Andrus Meier (Sumer Ehitus)

6. Eramu Nõmmel

AUTOR: Riina Harik, kaasa töötas Kadri Ruusna (Saha In)
ARHITEKTUUR: Emil Urbel, Andrus Mark (Arhitektibüroo Emil Urbel)
TELLIJA: Eraisik
EHITAJA: 1Partner

7. Eramu Viimsis

AUTOR: Kärt Tähema
ARHITEKTUUR: Mateusz Kuo Stolarski (Tamizo Architects)
TELLIJA: Eraisik
EHITAJA: Nordecon Betoon

8. Hariduslik-mänguline keskkond “Laste Vabariik” Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossis

AUTORID: Aet Ader, Karin Tõugu, Mari Hunt, Kadri Klementi, Mari Möldre, Helena Koop, Nele Šverns (b210)
KURAATORID: Ehti Järv, Kristi Paatsi, Sireli Uusmaa
GRAAFILINE DISAIN JA ILLUSTRATSIOONID: Kristina Tort
TELLIJA: Eesti Ajaloomuuseum

9. Kontoripinnad Creative Fuel Kultuurikatlas

AUTORID: Tomomi Hayashi, Mari Põld, Ahti Grünberg, Tõnis Kalve
METALLKONSTRUKTSIOONID (vahekorrused ja trepid): Koddi
TELLIJA: Division
EHITAJAD: Astlanda Ehitus, Rand&Tuulberg

10. Kulla leerimaja

AUTOR: Liis Tarbe (Karlerik Tarbe)
VASTUTAV ARHITEKT: Kalle Kadalipp (VMT Ehitus)
FOTOD: Terje Ugandi
TELLIJA: Halliste Vallavalitsus
EHITAJA: Silindia Ehitus

11. Lusthoone saun

AUTORID: Peeter Pere, Eva Kedelauk (Peeter Pere Arhitektid)
ARHITEKTUUR: Peeter Pere Arhitektid
TELLIJA: Eraisik
EHITAJA: Bauest

12. Lutheri masinasaal

AUTORID: avaliku ala ja büroode sisearhitektuur Hanno Grosschmidt, Tomomi Hayashi, Liis Voksepp, Marianna Zvereva, Anna Endrikson, Jüri Nigulas, Andres Ristov, Sander Treijar (Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur); kohvik, näituseala ja istumisalade sisearhitektuur Kadri Tamme (Kadri Tamme Sisearhitektuur)
KONSTRUKTSIOONID: Maari Idnurm, Merith Auksmann, Eerik Kask (Ekspertiis ja projekt)
TELLIJA: Lutheri Ärimaja
EHITAJA: Nordecon

13. Näitus „100 aastat kiilu all. Eesti lugu laevades 1918-2018“ Lennusadamas

AUTORID: Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor)
TELLIJA: Eesti Meremuuseum
GRAAFILINE DISAIN JA ILLUSTRATSIOONID: Polaar
TERASLAEVADE TOOTJA: HN Steel

14. Näitus “Mõeldes labürindist. 50 aastat Tallinna graafikatriennaali” Kumus

AUTORID: Raul Kalvo, Helen Oja
KURAATORID: Eha Komissarov, Elnara Taidre

GRAAFILINE DISAIN: Laura Pappa, Elisabeth Klement
TELLIJA: Kumu kunstimuuseum
TEOSTUSE TEHNILISED JUHID: Valmar Pappel, Andres Amos (Kumu kunstimuuseum)

15. Näitus „Uude Maailma! Eesti arhitektid Torontos“ Arhitektuurimuuseumis

AUTORID: Lembit-Kaur Stöör, Silver Liiberg (ÖÖ-ÖÖ Arhitektid)
KURAATOR: Jarmo Kauge (Eesti Arhitektuurimuuseum)
GRAAFILINE DISAIN: Laura Pappa
Näituse FOTOD: Kaido Haagen
TELLIJA: Eesti Arhitektuurimuuseum
TEOSTUS: Bart.ee

16. Palverännumaja

AUTORID: Toomas Adrikorn, Margit Argus, Margit Aule, Kaiko Kerdmann, Laura Ojala (KAOS Arhitektid)
ARHITEKTUUR: KAOS Arhitektid
INSENERID: Projekt O2
TELLIJA: Vastseliina Piiskopilinnuse SA
EHITAJA: Eviko

17. Peetri pink

AUTOR: Taso Mähar
TELLIJA: Eraisik
VALMISTAJA: Berg Interiors

18. Raamat ja näitus “Uus Vaev. Eesti noor disain 1980. aastatel”

AUTOR JA NÄITUSE KURAATOR: Jüri Kermik
NÄITUSE KUJUNDUS: Karin Harkmaa ja Ilmar Valdur (3+1 Arhitektid)
NÄITUSE TOIMKOND: Kai Lobjakas, Ketli Tiitsar, Toomas Übner, Ago Märjama
GRAAFILINE DISAIN: Stuudio Stuudio

19. Restoran Härg

AUTORID: Ines Käärma (Ace of Space), Aap Piho
TELLIJA: Pull
EHITAJA: Merko Ehitus

20. Sfäär Resto

AUTOR: Ott Kangur
TELLIJA: Mere Puiestee 6e

21. Tüüne-Kristin Vaikla doktoritöö “Re-purposing Space: the Role and Potential of Spatial Intervention”

AUTOR: Tüüne-Kristin Vaikla
JUHENDAJAD: Mart Kalm, Ranulph Glanville
TOIMETAJA: Epp Lankots

22. Äripäeva kontor

AUTORID: Hannelore Kääramees, Illimar Truverk, Tiiu Saal, Kaur Käärma (Arhitekt 11)
TELLIJA: Äripäev

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare