Kodu- ja sisustusmess pakub uudseid lahendusi

Galerii
Kodu- ja sisustusmess pakub uudseid lahendusi
Sisustus- ja aiandusmess 2013

Eesti Näituste messikeskuses avati täna juba 16. kevadine kodu- ja sisustusmess „Interjöör 2013“. Samal ajal peetakse 20ndat korda aiandusmessi „Aiandus 2013“. Maja korda teha ja heas korras hoida saab vaid ühise nõu ja jõuga, mida pakume messil „Interjöör 2013“. Mess toimub 26.—28. aprillini.

Messimuljeid näed siit:

Messil „Interjöör 2013“ saab taaskord näha põnevaid korterilavastusi, mis sisustatakse koostöös professionaalidega, pakkudes kaasaegseid ja nutikaid lahendusi nii ruumi planeerimiseks kui ka sisustamiseks. Korterid on reaalselt olemas ning soovi korral võib messil nähtud korteri endale koduks osta täpselt samasuguse viimistluse ja mööbliga.

Kinnisvaraprojekti veavad koduportaal INkodu.ee ja Eesti Näituste AS koostöös tuntud Eesti sisearhitektidega. Kogu projekti eesmärk on ühelt poolt tutvustada messikülastajale kinnisvara uusarendusi ning teisalt anda põnevaid ideid ja inspiratsiooni oma kodu sisustamiseks ning näpunäiteid, kuidas kõige efektiivsemalt ruume kasutada ja millele uut kodu soetades erilist tähelepanu pöörata. Kokku valmib messihalli kaks täismõõdus korterit ning üks suur köök-elutuba.

Üks messil esitlusele tulev korter kuulub Merko Ehitusele ja hakkab asuma aadressil Tedre 55. Ühe magamistoaga 56 m2 suurune linnakorter on mõeldud keskmisest jõukamale ja kvaliteeti armastavale paarile, kellel juba väljakujunenud maitse — kujunduses ei katsetata värvide ja stiilidega, vaid moodsa trendi võtmes eksponeeritakse väärikaid materjale nii autentsel kui ka jäljendatud kujul. Muuhulgas viidatakse ka taaskasutusele, vaadatakse ajas tagasi mõned aastakümned ja uuritakse, kuidas sobituvad tervikusse uued ja mitte väga uued kunstiteosed.

Sisekujunduslahendus sai algtõuke uuest interjööri trendisuunast The Geologist, mis toob ilu välja kasvõi nii ootamatust kohast kui sügavalt maapinna seest. Ruumides domineerivad struktuursed pinnad ja matid looduslähedased toonid — mürkjad, porised, roostesed… Luubi all on taimede lehed, juured ja kivimite struktuur. Inspiratsiooni pakuvad mineraalide läige ja pinnasest pärit mustrid. Kogu interjöör on seejuures siiski modernse minimalistliku ja praktilise joonega. Kujundusprojekti autor on sisearhitekt Reet Krause.