TEE ISE │ Rõõmsad kodukaunistused kevadpühadeks


TEE ISE │ Rõõmsad kodukaunistused kevadpühadeks
Foto: Kollaaž

Lihavõttepühad on üheks kevade märgiks. Värvitud munad, pajuurvad ja kevadlilled annavad toreda võimaluse kodu pisut erilisemal moel kaunistada. Et elamine säraks veelgi erilisemas pühaderüüs, jagame häid ideid lihtsate, kuid toredate kaunistuste meisterdamiseks!

Pikad pühad annavad hea võimaluse perega koos olla. Eriti tore on aga ühiselt kevadisi kaunistusi meisterdada, millest hiljem rõõmu tunda. Isetegemisprojekte on selleks puhuks lõputult ja lahedaid dekoratsioone saab luua paberist, okstest ja loomulikult munadest. Aga miks mitte ka kommidest ja pisut ebatraditsioonilisematest materjalidest! Otsisime välja omad lemmikud, mida tasub kindlasti katsetada.

1. Paberist pühadepärg

Pastelsetes toonides kaunis pärg on detail, mis loob hetkega pühademeeleolu. Valmistamine ei ole keeruline, kuid vajab pisut aega, kannatust ja täpset silma. Pärja tegemiseks on vaja vahtplastist alust, värvilist paberit, kääre ja õhukest kahepoolset teipi või liimi. Eriti laheda tulemuse saab mustrilist paberit kasutades. Lõika paberid umbes 2-3 cm laiusteks ja 10 cm pikkusteks ribadeks.

Seejärel kleebi riba valgel poolel ülemine ja alumine ots kokku nii, et moodustuks aas. Meisterdamist on targem ette võtta mitmekesi, sest olenevalt pärja suurusest kulub aasasid 100-200 ringis. Tulemus on aga igat tööle pühendatud minutit väärt!

Seotud lood:

Allikas: Darice Craft Blog