Võluv korter lillelise magamistoa ja suure rõduga

 (2)
Võluv korter lillelise magamistoa ja suure rõduga
Foto: Alvhem.com

Kui skandinaavia stiilis korterid on üksteisele tihti äravahetamiseni sarnased, siis selles Stockholmi korteris on põhjamaiseid noote tõlgendatud väga loomingulisel ja omapärasel moel. Magamistuba on saanud põneva lillelise tapeedi ning rõdust on kujundatud kaunis ja värviküllane linnainimese aed. Astume sisse!

Tagasihoidlik, kuid viimse detailini läbimõeldud elutuba on musternäidis põhjamaisest sisekujundusest — helehallid seinad, valge diivan, õhulised valgustid ja puuduvad kardinad!

Magamistuba seevastu on erilisest erilisem. Julge lillemuster sobib oma pastelses paletis ülejäänud elamisega ega mõju liialt pealetükkivalt. Kitsas ruumis, kuhu öökappe ei mahu, on valgustiprobleem saanud väga omamoodi lahenduse — klambritega IKEA valged vagustid on kinnitatud keskküttetorude ja tooli külge. Õhulist ilmet rõhutab metallpiirdega “ujuv” kapp, millel puuduvad jalad — taas suurepärane viis ruumi säästa!

Ruumiga iseenesest korteris probleeme ei ole. Lisaks elutoale ja magamistoale kuulub korterisse veel avar köök ja lastetuba.

Seotud lood:

Esikust eluruumidesse viiva pika ja kitsa koridori sein on pandud funktsioneerima raamatukoguna — igati praktiline lahendus säästlikuks ruumikasutuseks!

Omaette vaatamisväärsuseks on korteri juurde kuuluv istumisnurgaga rõdu. Pilku püüavad punutud lillekastid, mis linnainimese ellu pisut maalähedust toovad. Plusspunktid lähevad ka tekstiilivalikule — karusnahksed detailid mõjuvad koos geomeetriliste vormidega väga stiilselt ja elegantselt.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Sisearhitekt Inna Pasti neljal korrusel kulgev ajalooga majake keset linna

Jõelaeva rajatud luksuslik kodu, mis võlub põhjamaise disainiga

Pärl saare peal — merest ümbritsetud kodu