VIDEO: Kuidas elavdada valget seina temaatilise kujundiga

Lihtne nipp!
VIDEO: Kuidas elavdada valget seina temaatilise kujundiga
Lihtne moodus valge sein elama panna!

Peale aastaid lõbusate tapeetidega elamist tahaks, et siiski mõni detail uutel seintel oleks kiiksuga, kuid samas on praegusel perioodil kodu lahenduseks valitud kargem stiil, seega päris retro siiru-viirusid enam seina ei teeks. Nii jäi mulle ühel Instagrami fotol silma ülimalt lihtne lahendus visuaalse, aga ka tehnilise poole pealt.

Nimelt oli valgele seinale maalitud helesinine ruut, mis tekitab ruut visuaalse kontrasti valge seinaga. Ilma seljatoeta voodi, mis asetseb seina vastas, võib luua olukorra, kus sein hakkab taas ajapikku tumenema. Seega oleks just sinna vooditoe seinale kaval luua värvikontrast, mis looks emotsiooni puhtusest ja ei määrduks eriti ka ise.

Aga kui suur võiks see maalitud ruut olla, et mitte olla liiga suur või kentsakalt väike? Otsustasin mõõduks võtta akna mõõdu, nii säilib ruumile omane matemaatika ja ruut sobitub seinale akna lähedusse ideaalselt. Creya ettesegatud toonides oli olemas täpselt selline sinakashall toon nagu soovisin, nii et seekord polnud vaja värvikaartidega mässata ja ostsin värvi kohe valmis.

Lisaks kaitsekilet, teipi, rull, paha ei tee ka loodi olemasolu, kuid ruudu võib paigutada ka mõõtes laest ja põrandast konkreetsed kaugused ja nende vahele tõmmates teibi. Voilà - ja ongi valmis!

Osta vajalikud töövahendid Bauhofi e-poest:
Creya värv
Teip
Pintsel