Värvikas kodu 1930. aastate kortermajas kombineerib uut ja vana


Värvikas kodu 1930. aastate kortermajas kombineerib uut ja vana
Foto: Alvhem.com

Kuidas muidu saakski läheneda ajalooga majale, kui uut ja vana omavahel oskuslikult kombineerides? See kaunis linnakorter on hea näide sellest, kuidas kujundada moodsalt põhjamaine interjöör, andes samal ajal au ka möödunud aegadele ja unustatud stiilidele.

88 ruutmeetrises korteris on neli tuba. Eraldi väärib tähelepanu köögist ja elutost eraldatud söögituba, mis ka saabujat esimesena tervitab. Suure lillemustrilise tabeediga kaetud tuba on tõeliseks unistuseks neile, kes armastavad külalisi vastu võtta.

Söögitoa sisekujundusest leiab hulga vihjeid möödunud aegadele. Vanamoodsa disainiga tapeedi kõrval leiab ruumist ka muid põnevaid detaile — 1930. aastatele omase kummuti, vana kuldse raamiga peegli ja ajatu joonega valge söögitoakomplekti.

Muust elamisest eraldi asub köök sobib einestamiseks väiksemas seltskonnas, näiteks pere keskel. Lihtsat ja skandnaavialikku kööki kroonivad Arne Jacobseni sipelgatoolid.

Elutuba on üks tõeliselt hubane pesa, kust ei puudu ka kamin.

Seotud lood:

Pilku püüavad rohked värvilised detailid — laheda mustriga vaip, roosa sametise kattega tugitool ja rõõmsalt kevadised diivanipadjad.

Magamistuba seevastu on kujundatud neutraalsetes maalähedastes toonides.

Ilusa ilmaga võib magamistoast lipsata otse rõdule ja nautida näiteks hommikukohvi!

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

FOTOD: Skandinaavia stiilis aiad, rõdud ja terrassid, millest inspiratsiooni ammutada

FOTOD | Kuidas kujundada täiuslik Skandinaavia stiilis köök?

Remont stalinistlikus majas: köök enne ja pärast totaalset muutumist