Vanniga või vannita? Kolm vannituba enne ja pärast vanni eemaldamist

 (1)
Vanniga või vannita? Kolm vannituba enne ja pärast vanni eemaldamist
Foto: Houzz.com / kuvatõmmis

Kuigi teoorias on peale pikka ja väsitavat tööpäeva mõnus vannis lõõgastuda, ei juhtu paljudes kodudes seda praktikas just kuigi tihti. Vanni kahjuks räägib ka suurem ruuminõudlus kui hästi läbimõeldud dušinurgal. Kui kahtled, kas otsustada vanni või vannita pesuruumi kasuks, siis otsust aitavad langetada need viis muutumise läbi teinud vannituba.

ENNE: viimati 1980ndatel aastatel renoveeritud 4,6-ruutmeetrine vannituba mõjus oma pruunides toonides raskelt ja aegunult.

PÄRAST: vann asendati klaasustega dušinurgaga, endised pruunid ja beežid kahhelplaadid valgega. Põrand sai klassikalise mustvalge põrandaplaadi ja seinad võõbati helesiniseks. Tulemus on värskem, puhtam ja avaram!

ENNE: kuigi klassikalises stiilis vannituba ei olnud veel kõige hullemas seisus, häiris omanikke panipaikade puudumine. Ainus võimalus rohkem ruumi tekitada oli vanni arvelt.

PÄRAST: tulemus erineb algsest vannitoast nagu öö ja päev. Skandinaavialikult helges vannitoas on rohkelt ruumi nii asjade hoiustamiseks kui ka kodusteks spaarituaalideks.

ENNE: lihtne ja puhas vannituba, mis võinuks kesta veel järgmisegi dekaadi ei ühtinud lihtsalt uue elaniku maitsega. Eesmärgiks oli kaunis ja moodne vannituba, kus oleks rohkem helgust ja avarust.

Seotud lood:

PÄRAST: Vanni eemaldamine tõi juurde hulga põrandapinda. Dušinurga seina ehitati armas nišš pesemisvahendite jaoks. Endine pruun mööbel vahetati valge vastu, mis tõi ruumi ka oluliselt rohkem valgust — tumedad esemed kipuvad valgust neelama ja loovad seetõttu mulje pisemast ja pimedamast ruumist. Luksuslikku joont lisab marmor ja art déco stiilile viitav musta raamiga ääristatud dušisein.

Allikas: houzz.com

LOE LISAKS:

Viis olulist asja, millele peaks enne vannitoa remonti tähelepanu pöörama

FENG SHUI: Imeline vannituba — vesi on raha, rikkus, heaolu…

FOTOD: Vaata ideid — romantikahõngulised vannitoad

Kui plaaditud vannituba ajab igavusest haigutama