Valgusega täidetud mahedates toonides kodu


Valgusega täidetud mahedates toonides kodu
Valgusega täidetud mahedates toonides koduFoto: Fantastic Frank

Tagasihoidlik, kuid maitsekas ja stiilne kodu võlub pehmelt mahedate värvide ja hea disainiga. Pastelsete toonide kõrvale on toodud särtsakamat kollast ja helesinist, mis mõjuvad värskendavalt. Kokku on üks avar ja valgusküllane, veidi skandinaaviapärane korter. Ammuta lihtsaid ideid!

Siia mahub neli tuba, kaks vannituba, köök ja kaks rõdu. Suurepärane ja optimaalse suurusega 120-ruutmeetrine korter asub Berliinis ja kuna hoone arhitekt on rootslane Erik Berndtsson, siis on ka interjööris tunda põhjamaist joont.

Elutuba, söögituba ja köök on ühendatud avaraks tervikuks. Pastelsete põhitoonide elavdamiseks on sisse toodud erksam kollane. Köök on valge ja valgusküllane. Askeldamist lihtsustab marmorist kiviplaadiga kaetud köögisaar.

Kaks rõdu, millest üks avaneb sisehoovi ja teine tänavale, on korterile mõnusaks täienduseks. Kogu korteris on palju suuri aknaid, kust paistab sisse valgus ja loodus.

Magamistuba on õhuline ja siingi köidab pilku kollane toon. Tuppa mahub ka ruumikas garderoob — selline panipaik on asendamatu kodus, kus kasvamas lapsed.

Seotud lood:

Lastetuba on tagasihoidlikult lastepärane. Siia on valitud sobivad värvitoonid ja sisustuselemendid — üldmulje on stiilne ja puhas. 

Mängulisust lisab toale narivoodi, mis on kaunis ja praktiline.

Ühes pesuruumis on vann, teise on kujundatud duširuum.

Allikas: Fantastic Frank