Väike kodu, kus vana ja uus loovad kauni koosluse

 (1)
FOTOD: Väike kodu, kus vana ja uus loovad kauni koosluse
FOTOD: Väike kodu, kus vana ja uus loovad kauni koosluseFoto: Fantastic Frank. Berlin

Taas on üks korter vanas, 1887. aastal ehitatud majas leidnud hea omaniku, kelle eesmärgiks oli 45-ruutmeetrine elamine korralikult renoveerida ja maitsekalt sisustada. Ja kui rääkida juba kaunist korterist, siis kindlasti tasub ära märkida eriti uhke trepikoda — sellisesse siseneda on puhas nauding kunstimeelele!

Berliini lõunaosas Schönebergis asuv korter sai uue kuue 2014. aastal. Interjööri värvipaletti on kokku segatud heledad ja tumedad toonid. Kogu valgustus- ja audiosüsteem on juhitav tahvelarvutist. Nii saab puldist valida meeleolule vastava valguse ja muusikapala.

Köögis hakkab silma betoonsein, mis haakub kenasti muu sisekujundusega.

Kuigi korter on renoveeritud innovatiivsete tuulte vallas, on siin ometi koht ka vanadel esemetel. See on kaunis kooslus vanast ja uuest.

Puitpõrandad on saanud õliviimistluse, mis on väga hea valik naturaalsele puidule, sest õli teeb puidu siidiselt pehmeks.

Seotud lood:

Vannitoas on põrandakatteks kiviplaadid ja hästi on läbi mõeldud valgustus. Kaasist lükanduks loob õhulise tunde — nagu väike spaa oma kodus. Pilgupüüdjaks on siin kahtlemata vana kapp, mis saanud nüüd valamukapi funktsiooni.

Allikas: Fantastic Frank Berlin