Vaata vahvaid ideid, kuidas kodu lihavõttepühadeks kauniks sättida


Vaata vahvaid ideid, kuidas kodu lihavõttepühadeks kauniks sättida
Foto: Kollaaž

Lihavõttepühad on paljude jaoks jõulude kõrval aasta oodatuim aeg. Kui plaanid sel puhul sugulasi või sõpru võõrustada, siis tasub ka kodu kaunistamisele rohkem tähelepanu pöörata — loovad ju temaatilised kaunistused erilise meeleolu ning toovad halli argipäeva pisut värskust ja vaheldust. Siit leiad lahedaid ideid, kuidas lihtsate vahenditega mõnus atmosfäär luua!

  • Dekoratsioone ei pea olema sugugi palju. Piisab paarist efektsest detailist, et õige meeleolu tekitada. Levinumaks lahenduseks on vaasi seatud pajuoksad, kuid laheda tulemuse saab ka ükskõik milliste teiste okstega, millele pühademunad rippuma sättida ja omanäoline “lihavõttepuu” kujundada.


  • Too koju looduslikke materjale ja lase fantaasial lennata — sambla, okste või sulgedega korv või kauss, kuhu värvilised (või naturaalselt pruunid) munad asetada on iga söögilaua kroonijuveeliks!
  • Kaunista laud lillemustrite ja pastelsete värvidega — roosade, kollaste, helesinistega. Miks mitte kasutada ka värvilisi nõusid ja joogiklaase, sest millal siis veel ümbritseda end rõõmsate värvidega, kui mitte kevadel?

Seotud lood:


Vaata rohkem ideid galeriist:

LOE LISAKS:

TEE ISE │ Rõõmsad kodukaunistused kevadpühadeks

Imekaunid pühademunad toiduvärvi ja habemeajamisvahuga