Vaata pilte maailma kõige ägedamatest veealustest hotellitubadest!


Vaata pilte maailma kõige ägedamatest veealustest hotellitubadest!
Foto: Conrad Hotels

Mitmed luksuslikukud hotellid üle maailma on aru saanud, et täielikuks majutuselamuseks enam merevaatest ainuüksi ei piisa ja külastajaid tuleb rabada millegi palju erilisemaga. Heidame pilgu hotellisviitidele, mille aknad pakuvad imelisi vaateid vealusesse maailma!

1. Atlantise hotell Dubais

Araabia Ühendemiraatide üks suurejoonelisemaid hotelle rajati enam kui 46 hektari suurusele territooriumile. 2008. aastal avatud hotelli rajamine läks maksma enam kui miljard eurot ja suurtest investeeringutest annavad märku nii luksuslikud detailid sisekujunduses kui ka kopsakad majutushinnad. Ühe öö eest veealuses sviidis tuleb sõltuvalt hooajast välja käia 2000-5000 eurot.

Sviitide loomisel on ammutatud inspiratsiooni merepõhja vajunud Atlantise linnast. Nii ongi sisustus üdini mereteemaline ning hotellist väljapoole jäävat veealust ala ehib iidseid varemeid meenutav butafooria. Sviitide juurde kuuluvad omaette vannitoad, mille maast laeni aknad lubavad spaarituaale tehes jälgida enam kui 65000 erinevast liigist pärit mereolendeid.

Seotud lood:

Fotod: atlantisthepalm.com