Vaata pilte David Bowiele kuulunud villast fantaasiasaarel

Nädalane üürihind 35 000 €
David Bowiele kuulunud villa fantaasiasaarel
Foto: mandalayestate.com

Kariibi mere saarestikus asuvat laulja David Bowiele kuulunud villat saab nüüdsest üürida. Briti rokilegend lasi Mustique'i saarel paikneva villakompleksi ehitada 1989. aastal. Ehitis, mille arhitektideks on Arne Hasslqvist ja Robert Litwiller, kannab nime Mandalay.

Mandalay paikneb ligikaudu 2,7 hektari suurusel krundil, samas kui kogu saare pindala on 5,7 km2. Bowie pidas Mustique'i saart fantaasiasaareks ja sellele sobivalt on kujundatud ka villa. Bowie enda sõnul armastas ta häid klišeesid ja Mandalay on just üks tore klišee.

Foto: mandalayestate.com

Villa avaneb suunaga läände, pakkudes suurepärast võimalust nautida Mustique'i saare päikeseloojangut, valget rannaliiva ja türkiissinist vett.

Foto: mandalayestate.com
Seotud lood:

Väljaande Telegraph vahendusel soovis Bowie kujundada Mandalayst võimalikult vähe kariibipärase stiiliga elamist. Villa interjöör on kujundatud Bali stiilis ja sisustuses kohtab palju aasiapäraseid eksootilisi elemente. Kõik esemed ja mööbli on rokilegend ise valinud. Sisustamisel on abiks olnud Balil resideeruv sisekujundaja Linda Garland.

Foto: mandalayestate.com

Villas on viis magamistuba, millest iga juurde kuulub privaatne veranda. Neist kõigist on otsepääs basseini juurde. Majast leidub veel mitu vastuvõturuumi, einestamisepaviljon, mängutoad, töötuba ja hulgaliselt privaatseid terrasse.

Foto: mandalayestate.com

Lisaks peamajale kuulub Mandalay juurde eraldi paiknev suvila ”The Writer's Cottage”, mille luuletaja ja kirjastaja Felix Dennis 1995. aastal Bowielt ostis.

Foto: mandalayestate.com

Villa praeguseks omanikuks arvatakse olevat inglise ettevõtja Simon Dolan. Madalhooajal on Mandalay nädalane üürihind veidi üle 35 000 euro, minimaalne üürimisperiood on üks nädal.

www.mandalayestate.com