Vaata, milline sisekujundus sobib sinu tähemärgile kõige paremini


Vaata, milline sisekujundus sobib sinu tähemärgile kõige paremini
Foto: Shutterstock

Oma kodu kujundades võib lähtuda sisustustrendidest, feng shui tarkustest või lihtsalt enda sisetundest, aga miks mitte ka astroloogiast. Vaata, milline sisekujundus ühele või teisele tähemärgile sobib!

1. Jäär, sõnn ja kaksikud

Jäärad on heade juhiomadustega ja neile meeldib asjadest rääkida nii nagu need on. Kodukujundamisel võiks Jäär vältida hetke kuumimaid trende ja kuulata hoopis oma kõhutunnet. Kuna Jäära vaist kipub olema hea, siis võib tema sisekujunduslikest valikutest kujuneda järgmine suur moeröögatus. Kodurahu huvides pole siiski mõistlik hakata oma elukaaslasele suuri muutuseid peale suruma. Jäär võiks hoopis ette võtta mõne ruumi, kuhu on tekkinud palju tarbetuid esemeid või mis on tahtmatult muudetud kolikambriks ja mõelda, kuidas see ruum paremini funktsioneerima panna või pühenduda hoopis oma isikliku töönurga kujundamisele. Värvitooni poolest sobib Jäärale tumepunane.

Sõnnile meeldib kõik luksuslik. Tõenäoliselt on Sõnni tähtkujus sündinute kodu kaunis ja maitsekalt kujundatud paik. Sõnni jaoks on tähtis, et tal oleks koht, kus päeva lõpus lõõgastuda. Sõnn võiks soetada endale mõnusa mööblieseme, millel end mugavalt tunda — hea diivan või isiklik tugitool on kindel investeering. Värvitoonidest sobivad Sõnnile kõige enam maalähedased toonid.

Seotud lood:

Kaksikutele meeldib mõnus ja asjalik vestlus sõprade seltsis. Kui oled kutsunud külalised, siis otsi kapinurgast välja vanad head lauamängud ja juhtmevaba raadio asemel kuulake sõpradega hoopis vinüülplaate. Kui Kaksik tunneb, et vajab vaheldust, siis seda suudavad hästi pakkuda lihtsad detailid — miks mitte ka vaip, mis mõjub värskendavalt ja särtsakalt. Värvitoonide poolest sobib Kaksikutele mustvalge kooslus mõningate värviaktsentidega.

Liigu noolekesega edasi järgmisele lehele