Vaata, mida pakub tänavune rahvusvaheline sisustusmess Ambiente 2017


Vaata, mida pakub tänavune rahvusvaheline sisustusmess Ambiente 2017
Foto: Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Jean-Luc Valentin

10.-14. veebruarini Saksamaal Frankfurdis toimuv Ambiente on üks maailma juhtivatest sisustusmessidest. Ambiente missiooniks on tuua kokku lai valik uusi ja trendikaid sisustuskaupu brändidelt kogu maailmast ja tutvustada viimaseid saavutusi disainis ning tehnoloogias. Nagu tavaks kujunenud, võtab ka moodnekodu.ee Ambiente reisisihiks! Uurime, mida põnevat tasub sel aastal uudistada!

Tänavusel messil esitleb oma toodangut 4454 ettevõtet 96 riigist. Eesti ettevõtetest on oma toodanguga väljas käsitööküünlaid tootev perefirma Reval Candle ja Liisu Arrole kuuluv Arro Keraamika.

Foto: liisuarro.eu

Tänavune mess seab fookuse eetilisele sisustusele, mis tähendab nii disainis kui ka tootmises suuremat tähelepanu keskkonnale ja tarbijasõbralikule suhtumisele. Lisaks ettevõtjate toodangule on messikeskusesse sisse seatud teemakohased näitused — näiteks arutleb tööstusdisainer Sebastian Bergne kureritud näitus “Lahendused” (“Solutions”) nutikate lahenduste üle kaasaegses sisustuses. Oma näitusele on ta valinud nii eksponentide seast kui ka mujalt kõige silmapaistvamaid näiteid eetilisest sisustusest pöörates erilist rõhku köögile ja majapidamisele. Eetilisuse küsimust tootja aspektist käsitleb põnev näitus nimega "Plagiarus", mis toob publikuni sisustusmaailma kõige suurimad plagiaadid ja jultunumad koopiad. Programmi kuuluvad ka ekskursioonid külastajatele, auhinnatseremooniad ja mitmed muud põnevad üritused.

Seotud lood:

moodnekodu.ee lehele jõuavad uued suunad otse messilt veebruari keskel. Kohtumiseni messil Ambiente 2017!

Vaata, mida põnevat sai uudistada möödunud aasta messil:

LOE LISAKS:

Need on 2017. aasta kõige kuumemad sisustustrendid

Kümme detaili, mille abil kodu luksuslikumaks muuta