Vaata lahedaid ideid, kuidas LEGO klotsidega kodu kaunistada


Vaata lahedaid ideid, kuidas LEGO klotsidega kodu kaunistada
Foto: Kollaaž

LEGO klotside kasutusvõimalused on piiritud — lisaks mängumajadele on neid hea fantaasia korral võimalik kasutada ka kodukujunduses ja seda alates suurtest ehituslikest detailidest kuni pisikeste tarbeesemeteni välja. Vaata leidlikke ideid, kuidas pisikeste klotside abil interjööri veidi värvikamat väljanägemist tuua!

Laste kõrval on legodest saanud rohkelt inspiratsiooni nii disainerid kui ka arhitektid. See lastetuba New Yorgi loft’is sai tänu arhitektide äärtule leidlikkusele laheda trepipiirde, mis koosneb ligi 20 000 pisikesest klotsist. Foto ja teostus: i-beamdesign.com

Klotsidest võib ehitada ka köögimööbli tagaseina — ära jääb tüütu mökerdamine plaadisegude ja vuugitäidetega ning luua saab erilisi ja isikupäraseid mustreid, mida ehituspoodide valikust ei leiagi.

Foto: MOnkiStuff

Seotud lood:

Lisaks ehituslikele detailidele saab klotsidest ka tõeliselt ägedaid sisustusaksessuaare. Briti bränd MOnkiStuff on võtnud eesmärgiks luua Lego klotside taaskasutusel põhinevat disaini.

Foto: MOnkiStuff

Lisaks kelladele on valikus veel teisigi koju sobivaid esemeid. Kui lapsi on raske mängimast sööma meelitada, siis ehk mõjuvad need lahedad kahvlid veenvalt?

Foto: MOnkiStuff

Arhitekt Felix Grauer on leidnud geniaalse lahenduse kadunud võtmete probleemile. Kui elamises kipuvad võtmed jalutama minema, siis kasuta klotsist võtmehoidjat ja installeeri esikusse samuti klotsidest kokku pandud "võtmekapp".

Foto: felixgrauer.de

Selleks, et klotsidega midagi ägedat ette võtta, ei pea omama disaineriharidust ega arhitekti mõtlemisvõimet. Leidsime ka Instargamist paar ägedat näidet, kuidas inimesed on klotsidega oma kodu kaunistanud.

LOE LISAKS:

Sisustusnipid, mida kasutades väldid peretülisid

Mida reedab sinu kohta magamistoa värvivalik?

Sisearhitekt Katrin Kask: kuidas kaitsta kodu elektromagneetilise kiirguse eest