Vaata, kuidas mõjub üks diivan kümnes erinevas interjööris


Vaata, kuidas mõjub üks diivan kümnes erinevas interjööris
Oot-Oot Stuudio loodud Cosmo

Kas üks diivan võib sobida korraga nii koju kui ka kontorisse? Oot-Oot Stuudio selgelt äratuntava ja eristuva disainiga diivan Cosmo proovib sellele küsimusele vastata. Ühe diivani nägu ja sobitumist ruumi ei muuda miski muu rohkem, kui sellele valitud kangas.

Sama diivan võib villases kuues välja näha väga väljapeetud kontorisohvana, puuvillase kangaga aga pehme ja hubase kodudiivanina.

Diivan Cosmo on kujundatud nii, et see on vaadeldav 360 kraadi. See annab võimaluse asetada diivan vabalt ka keset tuba, sobides nii hästi ka avaratesse ruumidesse. Sel juhul saab diivanile kaaslasteks sättida sama sarja tugitoolid.

Ergonoomika on see, mis otsustab, kas diivan sobib pigem kodus kasutamiseks või ärisaali. Cosmo diivani puhul on ergonoomikasse palju panustatud ja silmas sai ennekõike peetud kasutust koduses interjööris, kuid õnnestunud tasakaal on muutnud diivani populaareks valikuks ka avaliku ruumi sisustamisel.

Diivani vastupidavus ja hästi puhastatavad kangad on olulised mõjutajad, kui valitakse kohviku või klubi sisustust, kuid need omadused kuluvad alati marjaks ära ka kodus.

Seotud lood:

Cosmo lennukas vorm ja selged jooned harmoneeruvad hästi vägagi erinevates ruumides. Olgu selleks avar loft, hubane kodu või ehe suvila. Valida tuleb vaid sobiv jalg, kangas ja värv!

Tutvu Oot-Oot Stuudio valikuga www.oot-oot.com ja vaata rohkem pilte galeriist.

Fotod:
Oot-Oot Stuudio
Toomas Volkmann
Pirjo Kullerkupp