Vaata 72 miljonit eurot maksvat katusekorterit, mille ostjale lubatakse kauba peale kosmosereisi ja luksusautosid!


Vaata 72 miljonit eurot maksvat katusekorterit, mille ostjale lubatakse kauba peale kosmosereisi ja luksusautosid!
Foto: Instagram

New Yorgi kinnisvaramaastikul lööb laineid üks tõeliselt eriline kuulutus — nimelt üritatakse 85 miljoni dollari eest maha müüa üht Manhattani katusekorterit, kus on ruutmeetreid ligi 1400. Lisaks ootab ostjat kosmosereis, oma jaht ja mõned luksusautod — ühesõnaga täiuslik elustiilipakett!

Korter on müügis olnud üle 800 päeva ja ilmselt loodetakse atraktiivsete lisaboonustega lõpuks väärt elamisele siiski ostja leida. Lisaks Virgin Galactic’i korraldatud kosmoselennule ootavad ostjat kaks Rolls-Royce’i Phantom’i seeria autot, üks Lamborghini Callardo Spyder, isiklik jaht, aasta jagu õhtusööke kahe Michelini tähega pärjatud Daniel Boulud’tipprestoranis, oma personaalkokk ja kossupiletid vip-loožis.

Luksuslikus penthouse’is on kokku 24 tuba, 10 magamistuba ja 10 vannituba. Kortermaja juurde kuulub ka tenniseväljak, bassein ja piljardituba, spordiklubi, ujula ja palju muud.

A post shared by Jetset Magazine (@jetsetmag) on

Ostja saab korteriga kaasa ka kesmisest kõvasti kõrgemad igakuised arved — 14 000 euro eest maksusid ja keskmiselt 11450 euroseid kommunaalarveid.

Vaata videost lähemalt, milline korter välja näeb ja millised hinnalised kingid sellega kaasnevad:

LOE LISAKS:

Seotud lood:

FOTOD │ Iseloomuga kodu vanas tehasehoones

FOTOD │ 3D-prinditud maja, mille hind jääb alla 3500 euro, lubab lahendada eluasemeprobleemid kõikjal maailmas

Spetsialist selgitab: kuidas müüa kinnisvara tulumaksuvabalt?