Uus sisustustrend — täienda soodsat IKEA mööblit vingete disainielementidega


Uus sisustustrend — täienda soodsat IKEA mööblit vingete disainielementidega
Foto: Superfront/Plykea

IKEA on vaieldamatult maailma üks populaarsemaid mööblitootjaid — seda eelkõige viisaka disaini ja soodsa hinnapoliitika tõttu. Viimasel ajal on moodi läinud IKEA mööbli redisainimine ja turule on tulnud põnevaid tootjaid, kes loovad spetsiaalselt IKEA mööbli tarbeks lahedaid ja pilkupüüdvaid kapiuksi, nuppe, mööblijalgu ja muid ägedaid disainielemente — teeme tutvust!

Rootsi tootja SuperFront valikus on unikaalsete mustite ja põnevates värvitoonides tõeliselt erilisi uksi, mida annab kohandada pea kõikidele IKEA kappidele, kummutitele ja garderoobidele. Soodsale IKEA köögimööbli karkassile saad paigaldada näiteks väga omapärase ja luksusliku ilmega paneelid. Foto: Superfront.com

Kes oskaks arvata, et särav ja roosa vasekarva detailidega kapp on sündinud IKEA masstooangust?

Foto: Superfront.com

Spetsiaalselt mööblijalgade tootmisele pühendunud Prettypegs valikus on uskumatult vingeid jalgu — üks erilisem kui teine. Veebipood lubab rahvusvahelist teenindust.

Fotod 2x: Prettypegs.com

Seotud lood:

Kui oled vana hea vineeri fänn, saad IKEA karkassi kokku sobitada Plykea toodanguga, mille taga on värske startup ettevõtte loonud noored mööbli- ja tootedisainerid. Kuigi praegu on tootmises vaid köögimööblile kohandatavad osad, siis peagi on oodata ka põnevaid detaile IKEA garderoobidele.

Fotod 3x: plykea.xyz

LOE LISAKS:

TEE ISE: kuidas värvida paksu lakikihi alla maetud nõukaaegset kappi?

Need on kõige mürgisemad toataimed meie kodus

FOTOD │ Suurejoonelised Eesti kodud, mis maksavad üle miljoni euro

Soodsalt stiilseks — kuidas anda kodule uus välimus rahakotti liigselt koormamata