Üürikorter vs. netosissetulek — millise elamise saab üürida maailma eri linnades 500 euro eest kuus

 (15)
Üürikorter <em>vs.</em> netosissetulek — millise elamise saab üürida maailma eri linnades 500 euro eest kuus
Foto: airbnb.com/immobilienscout24.de

Võrdlesime Tallinna üüriturgu maailma eri paigus asuvate suurlinnade omaga ja tõime välja valiku korteritest, mille saab üürida 500 euro eest kuus. Vaata järgi ja otsusta, kas elu kodumaal on odav või kallis!

Kuigi viimastel aastatel on korterite rendihinnad järk-järgult kasvanud, on üüriturg stabiliseerumas ja kinnisvaraettevõtjate sõnul ei ole oodata ka märgatavat hinnatõusu ega langust. Samas on tendents liikumas suurlinnaelule iseloomulikus suunas, kus tänu palga ja üürihinna suhtele otsustavad inimesed pigem kas oma korteri ostmise või üüripinna jagamise kasuks. Lisaks üürikorterite kirjeldustele tõime välja ka valitud linnade keskmise palgataseme.

Tallinn

Numbeo.com andmebaasi põhjal on Tallinna kesklinna kahetoalise üürikorteri keskmine hind ühe kuu kohta 462 eurot ja keskmine netosissetulek 871,30 eurot.

520 euro eest saab Tallinna kesklinnas rentida kamina ja saunaga 76-ruutmeetrise katusekorteri. Kahetoalisele korterile lisavad mugavust mahukad garderoobikapid. Läheduses asuvad kauplused ja ühistransport.

Fotod: lvm.ee

Vaata kõiki: