Ultramoodne linnakorter pakub nauditavat disaini

 (1)
Ultramoodne linnakorter pakub nauditavat disaini
City24

Disainer Jefim Vassiljev on kujundanud Tallinna kesklinna ühe tõeliselt modernse kodu. Idee oli ära kasutada akendest voogavat valgust ja siduda see modernse lahendusega. Hoolikalt valitud materjalid, valgustus, fotod, julgus teha midagi teistsugust — need kõik loovad terviku, mida just sageli ei kohta. Mis olekski sobilikum pealinna melusse, kui just sellises võtmes lahendatud korter.

City24.ee lehel silma jäänud korter on tõesti klass omaette. Uurisime disainerilt veidi lähemalt, kuidas just selline idee teoks sai.

Disaineri sõnul köidab teda just selline suurelt mõtlemine ja tegemine. Vassiljevit inspireerib elu meie ümber ning konkreetse korteri puhul oli mõte luua valguse, materjalide ja disaini kooskõlas eriline atmosfäär. See on õnnestunud väga hästi!

Keda Vassiljev siin elamas näeb? Tema arvates on see mõnus kodu noortele, kes armastavad kvaliteeti, erilisust ja modernsust.

  • Vaata rohkem pilte SIIT
  • Kui sinulgi on ultramoodne kodu, siis saada meile sellest pilt või pildid märgusõnaga "ultramoodne" aadressil moodnekodu@delfi.ee