Üks tugitool kümnes erinevas interjööris


Üks tugitool kümnes erinevas interjööris
Oot-Oot Studio

Üks tugitool võib mõjuda väga erinevalt, kui seda paigutada eri keskkondadesse. Lisaks muudavad tooli nägu talle valitud kangas ja jalad. Kodumaisele tugitoolile VOOG on saadaval eriilmelised jalad ja väga lai kangavalik.

Tugitool VOOG on kodumaise mööblifirma Oot-Oot Stuudio pikaajalise arendustöö vili. Eesmärk oli luua tugitool, mis näeks efektne välja, oleks piisavalt kompaktne ja, mis kõige tähtsam, pakuks ka mugavat istet. Seega on just tugitooli ergonoomikale palju rõhku pandud ja koos jalatoega võib pikema filmi- või lugemisõhtu mõnuga ette võtta. Lisaks on tugitooli käetoed loodud nii, et toolis oleks mugav ka rüperaaliga töötada või hoopis näputööga tegeleda.

Tugitool on konstrueeritud tugevale metallraamile ning vorm on valmistatud kõrgsurvevalu tehnoloogial, mis tagab tooli pika eluea. Sama tehnoloogiat kasutatakse ka lennuki- ja rongiistmete valmistamisel, kus ööpäevaringse intensiivsuse juures ei tohi tool väsimuse märke näidata ka 10–15 aasta möödudes.

Enim muudab ühe tooli väljanägemist talle valitud kangas

Oot-Oot Stuudio kangavalikus on üle neljakümne erineva kanga ja üle tuhande värvitooni. Populaarseimad on hästipuhastatavad ja kõrge kulumiskindlusega polüesterkangad, mida valitakse väikelaste ja lemmikloomadega peredesse. Kvaliteetselt kangalt saab õigete võtetega kätte ka raskesti eemaldatavad kohvi ja punase veini plekid. Skandinaavialiku õdususe armastajad valivad tihti villased kangad. Kaasaesed sametkangad sobivad aga juhul, kui tähtis on pehmus, elegantsus ja kerge puhastatavus.

Tugitoolile saab valida kas kaunid naturaalsest täispuidust jalad, mustad puidust jalad või hoopis trendikad metalljalad.

„Oot-Oot Stuudio tooted on 100% Eestis disainitud, arendatud ja toodetud. Nii saame tagada parima kvaliteedi ja kiire tarneaja. Samuti mugava järelteeninduse, kui peaks olema soovi näiteks kangast vahetada,” selgitab disainer Marko Ala.

Oot-Oot Stuudio pehme mööbli salong asub Tallinnas Baltika kvartalis aadressil Veerenni 24. Kodumaise tootevalikuga saab tutvuda veebis: www.oot-oot.com