Ühetoaline korter, mis paistab silma unustatud värvilahendustega


Ühetoaline korter, mis paistab silma unustatud värvilahendustega
Foto: Alvhem.com

Paljudes tekitab mõte nõukogude perioodist tuttavatest pooleldi värvitud seintest ilmselt hirmujudinaid. Pole just palju elamisi, kus oleks kunagine trend suure hoole ja heldimusega renoveeritud. Leidsime aga Stockholmist ühe pisikese kodu, mis paneb meid sellele iganenud värvimisvõttele pisut teise pilguga vaatama. Põhjamaises interjööris ja mahedas värvigammas mõjub poole seinani ulatuv maalritöö hoopis üdini stiilselt ja värskendavalt!

37-ruutmeetrises linnakorteris asuvad magamistoa funktsioone täitev elutuba ja köök. Lisaks muidugi esik ja vannituba. Värvikasutuselt on korter jaotatud kolmeks — elutoast leiab pastelse mündirohelise, esikust maheda sinise ja köögist tumehalli tooni.

Valge värv on teada-tuntud ruumisuurendaja, mis pisemagi ruumi valgusest särama paneb. Värv jälle lisab kodule karakterit. Kui soovid oma elamises mõlemat, siis õrnad pastelsed värvid kombineerituna valgega ongi ideaalseks lahenduseks.

Elutoas võtab meid vastu varakevadiselt kahvatu heleroheline noot. Peaaegu valgega kokku sulanduva tooni tõstavad esile lopsakad toataimed.

Seotud lood:

Ka tekstiilid on valitud toon-toonis — rohelised, sinised ja hallikad.

Elutuba täidab ühtlasi magamistoa rolli. Põnevaks detailiks on madal kuldne konsoollaud, mis asendab hästi öökappi.

Köögist leiab hoopis julgemad varjundid. Tumehall toon lisab muidu õrna ja malbesse elamisse pisut dramaatilisust. Lahedaks detailiks on söögilauale asetatud peegel, mis valguse ruumis mänglema paneb ja veidi sügavust lisab!

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Kõige suuremad "ämbrid" sinu kodukujunduses, mida on tegelikult lihtne vältida

FOTOD │ 30 inspireerivat ideed magamistoa sisustamiseks

Need on 10 põhiviga köögi planeerimisel