Tuhmroosakatesse toonidesse mähitud kodu


Tuhmroosakatesse toonidesse mähitud kodu
Alvhem

Võib julgesti öelda, et see on üks lahe ja teistmoodi kodu. Pilku püüavad seal nii värvitoonid, mööbel kui ka kogu interjöörilahendus. Kodu asub Göteboris 19. sajandi lõpus ehitatud korterelamus. Õrn roosakas toon on esimene asi, mis korterisse sisenedes silma hakkab.

Teisel korrusel asuv kodu on ligi 60-ruutmeetrine, sinna mahub lahedalt ära suur elutuba-köök ja töötamiseks mõeldud ala. Nagu praegugi, oli ka tol ajal esik visiitkaardiks — see oli võimalus tekitada hea esmamulje. Seinad on värvitud mahedates tuhmroosakates toonides, põrandaid katab tammeparkett, mis on ka teistes tubades.

Seinavärvile sekundeerib tumedam toon, mida on kasutatud akende värvimisel. Kolme meetri kõrgune lagi loob eriliselt õhulise tunde. Ruumika planeeringuga valgusküllases elamises on ka avar rõdu.

Magamistoas on seinad värvitud mõnevõrra tumedama tooniga. Kõnekateks elementideks on lükanduksed ja klaasplokid, mis lisavad korterile eripära. Suured aknad avanevad vaiksesse hoovi. Toas on ruumi lugemisnurgale ja garderoobilegi.

Seotud lood:

Akna alla on ehitatud stiilne radiaatorikate-riiul.

Vannituba on kujundatud samuti neutraalsetes toonides. Seinas on hele plaat ja hele puit sobib kenasti siia kõrvale.

See äge elamine on müügis, rohkem pilte ja infot leiab Alvhem.com lehelt.