TOP 5 │ Juulikuu lemmikud — populaarsemad müügis olevad kodud


TOP 5 │ Juulikuu lemmikud — populaarsemad müügis olevad kodud
Kuvatõmmis. Kinnisvara24.ee

Suvi on puhkuste aeg, aga just siis võetakse ette ka unistus leida endale uus kodu. Igaühele muidugi oma võtmes — kes soovib valmis kodu, kes soovib ise ehitada… Toome siinkohal välja juulikuu kõige popimad kinnisvarakuulutused — vaata, millised elamised kõige enam huvi pakkusid. Need on kodud, kuhu võib kohe elama asuda või kust leiab häid ideid enda kodu sisustamiseks.

1. Tammelinn, Tartu linn. 6 tuba, 368,1 m2, aed 952 m2.
Väga hea asukohaga uueväärne elamu kõrgelthinnatud Tammelinnas. Huvi korral vaata rohkem pilte siit.

2. Toila alevik, Ida-Viru maakond. 3 tuba, 91,4 m2, kinnistu 864 m2.
Kaunis vaikses rajoonis, Toila pargi, Spa hotelli ja mere vahetus läheduses asuv täielikult uus maja. Mere äärde jalutamiseks kulub 10 minutit, valgustatud promenaadil mööda ajaloolist pargiteed veidi kauem. Uudista lähemalt siit.

Seotud lood:

3. Kiisa alevik, Saku vald, Harju maakond. 4 tuba, 106 m2, kinnistu 969 m2.
Turvalise asukohaga valgusküllane kinnistu, avara planeeringuga elamu, saun, puukuur, liivakast ja mängumaja. Vaata lähemalt siit.

4. Märja alevik, Tartu maakond. 3 tuba, 65,8 m2.
Renoveeritud avar ja heleda sisustusega 3-toaline korter. Korter on läbi maja planeeringuga. Köök ja elutuba jäävad vaatega maja ette ja väiksem ja suurem magamistuba jäävad vaatega maja taha. Uudistada saab siit.

5. Igavere küla, Raasiku vald, Harju maakond. 5 tuba, 152,9 m2, kinnistu 12 694 m2.
Omanäoline maakodu, rahu ja loodust armastavale perele. Peamaja, vana elumaja, grillimaja, laut ja suur kuur. Laudahoone pole küll ammu kasutust leidnud, kuid seal on olemas kanade kasvatamiseks ruumid ja varustus, jäneste puurid ning palju lisaruumi teiste koduloomade pidamiseks. Vaata lähemalt siit.

Allikas ja fotod: Kinnisvara24.ee

LOE VEEL:

Need veekogu äärde rajatud kaunid suvekodud ootavad uusi elanikke

Kunstnik Maarit Murka salapärane tagala endises KGB suvilas