Toorelt elegantne elamine hallide varjundite rüpes


Toorelt elegantne elamine hallide varjundite rüpes
Foto: Fantastic Frank

Puhta betooni lihtsast kuid võluvast esteetikast vaimustusid 1920-ndatel juba maailmakuulsad arhitektid, kelle missiooniks sai uue arhitektuurikeele loomine läbi tehislike materjalide. Krohvimata betooni oma kõige tooremas ilus kohtab sisekujundustes üha enam. Kui tihti piirdub see üksikute aktsentidega, siis see kodu on läinud veelgi julgemat teed, sest betooni modernselt jõulist ilmet tunnetab siin tõepoolest ohtralt!

67-ruutmeetrine korter Stockholmis disainiti algusest lõpuni arhitektist omaniku enda visiooni järgi. Kuigi korter asub esimesel korruse sisehoovis ja suurem osa valgusest langeb korterisse katuseakende kaudu, rüütati kogu elamine julgelt halli, kartamata, et tulemus võiks kuidagi sünge või morbiidne välja kukkuda. Et betooni kargust pisut pehmendada, krohviti üle seinad — küll samas toonis, kuid pisut mahedama tekstuuriga. Põrandad ja laed on ehedast betoonist.

Köögis seguneb insdustriaalne ja modernne taluköökidele viitavate detailidega.

Seotud lood:

Mööbel on tagasihoidlik ja rustikaalne. Hubasust loovad toataimed, mida on ruumi paigutatud küllaltki heldelt.

Kui magamistoas ei ole mitte ühtegi akent, oleks loogiline käik valida seinu katma valge toon. Siin on aga pime hubasus omanäoliselt välja mängitud, kombineerides pehmet kreemikat roosat ja eksootilisi leopardimustreid tumeda halliga. Garderoob on peidetud kardinate taha.

Eluruumide kohal asub avar terrass, mis asendab linnainimesele suurepäraselt aeda, kus grillida või taimi kasvatada!

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST: Hingega renoveeritud korter nõukogudeaegses paneelmajas

FOTOD: Kujunda oma linnarõdu lihtsaks ja armsaks

FOTOD: 10 üliminimalistlikku vannituba, mis tõestavad, et vähem on rohkem!