Tõeliselt värvikas kodu Lasnamäe korterelamus


Tõeliselt värvikas kodu Lasnamäe korterelamus
Foto: Reval Home / City24

Lasnamäe hallide fassaadide tagant leiab hea õnne korral tõeliselt põnevaid pärleid. Märkasime City24 kinnisvaraportaalis vikerkaarevärvidesse rüütatud elamist, kus on julge käega katsetatud nii erksaid siniseid, fuksiaroosasid ja lillasid kui ka kuldseid toone. Ka sisustuses on tehtud omapäraseid ja leidlikke valikuid — astume sisse ja tutvume lähemalt!

83-ruutmeetril paiknevast korterist leiab moodsat joont ja luksust omajagu — elamise juurde kuulub avar, köögist eraldatud elutuba, kaks magamistuba, suur garderoob ning massaaživanni ja saunaga vannituba. Lisaks kuulub korteri juurde lausa kaks rõdu — mida ühelt kodult veel tahta?

Siseviimistlus ja sisustus garanteerivad rõõmsa meele ka halli ja porise ilmaga. Päikesekollane diivan ja ookeanisinine sein viivad mõtted liikuma eksootilistele liivarandadele…

Eritellimusel valmistatud köögi, vannitoa ja tualettruumi mööbli on valinud sisearhitekt Mari-Liis Raudjärv. Elu- ja magamistoa põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga, vannitoas on kasutatud kvaliteetset keraamilist plaati.

Seotud lood:

2003. aastal ehitatud kortermaja sobitub kenasti ümbritseva paneelarhitektuuriga. Lisaks vaateväljas olevale nõukogudeaegsele pärandile ja uuematele ehitistele lubatakse suvisel ajal ka maalilisi vaateid rohelusele ja ilusatele päikeseloongutele.

  • See julgelt eriline elamine on müügis. Huvi korral vaata lähemalt City24 kinnisvaraportaalist.

LOE LISAKS:

Kolm lahedat kodu Mustamäe paneelmajas

FOTOD │ Vaata, milline näeb välja tüüpiline Põhja-Korea kodu

Kõige suuremad "ämbrid" sinu kodukujunduses, mida on tegelikult lihtne vältida

ENNE JA PÄRAST: Hingega renoveeritud korter nõukogudeaegses paneelmajas