TASUB MINNA | Vestlusõhtu arhitektuurifotograaf Andrés Gallardo Albajariga


TASUB MINNA | Vestlusõhtu arhitektuurifotograaf Andrés Gallardo Albajariga
Andrés Gallardo Albajar

Tartu Aeg-Ruumi noortekeskuses toimub vestlusõhtu Eestis elava Hispaania päritolu fotograafi Andrés Gallardo Albajariga, kes tutvustab oma teekonda arhitektuurifotograafiani ning avab tagamaid, kuidas ootamatud otsused võivad elu muuta.

Mainekas fotograaf Andrés Gallardo Albajar on Eestis elanud seitse aastat, neist viis aastat on ta end pühendanud fotograafiale, peamiselt arhitektuurifotograafiale, mille juurde ta sattus suhteliselt hilja ja juhuslikult. Seda tahku fotograaf just foto-vestlusõhtul avabki. Iseõppijast Albajar on külastanud paljusid Euroopa suurlinnu ja kogunud pilte oma visuaalselt kauni seeria "Urban geometry" (Linna geomeetria) tarbeks Kopenhaagenist, Prahast, Tallinnast, Berliinist, Alicantest, Malmöst, Milanost, Hamburgist ja isegi Tartust jm, ning paljudesse linnadesse on ta tagasi pöördunud, et uusi avastusi jäädvustada.

Andrés Gallardo Albajari fotosid on avaldanud BBC, The Guardian, The Telegraph, Archdaily, Design Boom, Vogue Brazil, Fubiz, Photovogue ja paljud teised ajakirjad ja ajalehed. Andrese töödega saab tutvuda tema kodulehel.

Inglisekeelne vestlusõhtu toimub kolmapäeval, 11. aprillil kell 20:15 Aeg-Ruumis (Tähe 3, Tartu) ja kestab umbes kaks tundi. Sissepääs on vabatahtlik annetus.

Ettevõtmist organiseerib MTÜ Noored Toredate Mõtetega.