Tagasihoidlik kodu, mille löövad särama värvilised detailid


Tagasihoidlik kodu, mille löövad särama värvilised detailid
Foto: Fantastic Frank

Kõige tavalisema, hallima ja esmapilgul igavamagi korteri saab rõõmsalt särama lüüa üksikute värvikate detailidega. Olgu selleks siis särtsakas roosa diivan elutoas või julgelt punane vuuk köögiplaatide vahel. Teeme tutvust ühe pisikese ja võluvalt tasakaaluka koduga Stockholmi äärelinnas, mis pakub inspireerivaid ideid ka Eesti unisesse talvesse!

Kolmetoalises katusekorteris on põhitoonidena kasutatud valget ja halli — ikka selleks, et jääks mulje vagusküllasemast interjöörist. Et aga tulemus igavalt ei mõjuks, on elamisse toodud rohkelt hubasust loovaid detaile. Elutoas on pühendatud terve kummutipealne perepiltidele ja kunstile.

Tuba kroonib vahva disainiga roosa diivan, mille vaoshoitud hall tagasein eriliselt hästi esile toob.

Magamistuva on põhjamaist interjööri arvestades üle keskmise julge — värvikas tapeet ja bordoovärvi voodikate loovad magamistoast mõnusalt sooja ja hubase pesa. Külmematel õhtutel saab teha ahju tule.

Seotud lood:

Lastetoa ühte seina on dekoratsiooniks riputatud värvikaardid.

Teine pool samast ruumist torkab silma mõnusalt karge lumehelbemustriga. Möödunud sajandist pärit mööbel toob katusekambrisse ka veidi vanamoodsat hõngu.

Kui toad on püütud hoida pigem tühja ja õhulisena, siis koridori on sisse seatud mahukas riiul, kus on koha leidnud nii raamatud kui ka nipsasjakesed.

Helge ja valge köök üllatab ootamatu lahendusega — plaadid on vuugitud erksa punast värvi vuugiseguga.

Ruumi on köögis laialt ning panipaiku samuti. Köögi keskele on tekitatud praktiline saareke, kuhu omakorda mahutatud terve rida sahtleid.

Sööginurgas valitsevad õrnad ja romantilised meeleolud ning oma kindel koht on nii toataimedel kui lillemotiividel.

Allikas: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

Sisustusaksessuaarid, mis peaksid sisekujundajate arvates keelatud olema

Valge interjöör ei pea olema steriilne ja igav — 15 lahedat ideed!

Vanasse majja sobitatud uus ja urbanistlik elamine