SUUR ÜLEVAADE | Need on 2018. aasta kõige kuumemad sisustustrendid


SUUR ÜLEVAADE | Need on 2018. aasta kõige kuumemad sisustustrendid
Foto: Shutterstock

Peagi ongi uus aasta ukse ees ja aeg on tervitada uusi ja põnevaid suundumusi sisustusmaailmas. Kui plaanid remonti või pisikest värskendust siseviimistluses, siis tasub alati pisut ette mõelda ja olla kursis uute sisustussuundadega. Uurisime, millised tuuled puhuvad sisustusmaailmas 2018. aastal.

Kui seni on moodne sisustus tähendanud lihtsaid ja funktsionaalseid lahendusi, heledaid mustreid ja praktilisi materjale, siis uus aasta toob kodudesse tunduvalt rohkem luksust ja põnevust. Sametised kangad, sügavad toonid ja unustatud mustrid lubavad meid lahti raputada mugavustsoonist ning panevad meid mõtlema, kuidas oma halli argipäeva pisut erilisemaks ja säravamaks muuta.

1. Geomeetrilised mustrid

Käibefraas “vähem on rohkem” hakkab vähemalt sisustusmaailmast aegamööda kaduma. Tühjuse veetlev võlu asendub uuel aastal ekstravagantsete mustritega, kaunistagu need siis vaipu, kardinaid või seinu. Näha saab nii 1920-ndatest aastatest inspireeritud art déco stiilis ornamentikat, aga ka 1960-ndatest tuttavat geomeetriat.

Foto: Ellos.fi

Eriti trendikaks saavad sisekujundajate sõnul ringidest ja mummudest inspireeritud mustrid. Endiselt on au sees aga ka rombid ja kolmnurgad.