SUPERKODU | Elutuba — vali oma lemmik ja võid võita 500-eurose kinkekaardi

Loosis 500 € kinkekaart
SUPERKODU | Elutuba — vali oma lemmik ja võid võita 500-eurose kinkekaardi
Kuvatõmmis

Superkodu uus etapp on käsil — kuuendas saates ootab kujundamist ja sisustamist elutuba. See on meie kodudes ruum, mis tuleb väga hoolikalt läbi mõelda, sest seda kasutavad kõik pereliikmed. Kuidas kujundada elutuba nii, et kõigil oleks seal mõnus olla? Nõu annab sisearhitekt Dina Gontšarova.

Sisearhitekti sõnul on eelkõige on vaja läbi mõelda üldine planeering — kas elutuba moodustab köögiga ühe ruumi või on täiesti eraldi.

Seejärel tulevad juba asjad, mis peavad tuppa mahtuma. Tuleb mõelda pere suurusele, maitse-eelistustele ja mugavusele. Superkodu elutoas on kõige olulisem stilistiline lahendus. See tähendab, et kõik valitud esemed sobiks omavahel: diivan, tekstiilid, põrandakatted jne.

Paigutust silmas pidades peab lähtuma arhitekti projektist, kuhu saab paigutada näiteks televiisori. Mariino residentsides on elutoas tv-valmidus olemas kahes põhiseinas. See annab vabaduse otsustada uute elanike maitse ja soovide järgi.

Tähelepanu tuleb pöörata ka personaalsusele, mis loovad hubase ja isikupärase kodu: kunst, lilled jms.

Superkodusse saab valida lahenduse kahe elutoa vahel — vaata valikuvõimalust Superkodu lehel ja saa osa Superkodu kujunemisest! Hääletajate vahel läheb loosi 500 € Isku kinkekaart!