Sügishooaja kuumim trend — kudumid ja karusnahad interjööris


Sügishooaja kuumim trend — kudumid ja karusnahad interjööris
Shutterstock

Käes on viimane aeg otsida kappidest välja paksemad tekid-pleedid ja lambavaibad ning minna vastu pikale ja pimedale talvele. Noppisime välja kõnekad näited hooajale kohastest aksessuaaridest, mille abil elamisse rohkem soojust ja mugavust tuua.

Külma ja tuulise ilmaga ei ole midagi lõõgastavamat, kui rüübata kuuma teed ja lugeda voodis raamatut. Kunstkarusnahast kerged pleedid aitavad mõnusa äraolemise veelgi mõnusamaks muuta. Lisaks annab karusnahk magamistoale pehme ja luksusliku nüansi!

Kampsunitelt padjapüüridele kolinud palmikmuster sobitub ideaalselt külma aja interjööri. Kui endal pole viitsimist või oskust kududa, saab palmikpadja lihtsa vaevaga meisterdada vanast kampsunist — vaja vaid niiti, nõela, kääre ja paar tundi pühendumist!

Mäletad kunagisi ülipopulaarseid kott-toole? Kui oled need silma alt ära peitnud, või sellest trendist mööda läinud, siis nüüd on aeg ümber mõelda! Kunstkarusnahkse kangaga ümbritsetud kott-tool on talvises elamises igati silmapaistev ja väärikas element.

Seotud lood:

Varbad külmetavad? Probleemi lahendab lambanahk põrandal! Karusnahavastastele on alternatiiviks kunstkarusnahk või paksust villast kootud vaibad.

Foto: Instagram

Kui kodus leidub mõni puidust või metallist ebamugav ja kõva tool, siis neile saab pehmema istumisaluse tekitada just karusnaha abil.

Foto: Instagram


Kudumid sobivad imeliselt hästi ka tassisoojendajaks või lambivarjuks.
Foto: Instagram

LOE VEEL:
Valgustid pimedasse aega — vaata stiilinäiteid Habitare messilt!
12 taime, mis sobivad magamistuppa ja aitavad uinuda
FOTOD: Sügis toob kodusesse interjööri põhjamaise puudutuse